Jump to content

Crna Reka


Recommended Posts

Slazem se potpuno. Naime poznanik je bio u rehabilitacionom centru slicnog tipa ... sve sto znam jeste da je ostavio dop itd al se vratio sa mishlju ( bukvalno nisam verovao izprva mislio sam da se zeza ) da je pakao 14km ispod zemlje da satanske ga ruke prate itd. Sve u svemu jednu drogu zamenio drugom.

To sto nije shvatio metaforu je neki drugi problem koji nema veze ni sa Crkvom ni sa dopom vec iskljucivo sa njim. Ali i da su sproveli ispiranje mozga, bolje to nego dop, sigurno. I po njega i njegovu porodicu. Bice im vecno zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

daki paki svaki kurac zhvaki

hahahahaha

Mislim da je crkva dala svoju dozvolu, tako da drzavni organi mogu da rade svoj posao....

mislim da sobzirom kakvo je obaveshtenje dato, bez imena, bez odgovarajutjih kazni, da se radi samo o oglasu za novu lokaciju. show must go on!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa 14 km ispod zemlje je pakao, to ti i ja garantujem :)

Mislim da je crkva dala svoju dozvolu, tako da drzavni organi mogu da rade svoj posao....

Jebes drzavu gde tek nakon dozvole crkve drzavni organi smeju da rade :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Idemo matora :)

Krivična prijava protiv batinaša

24. maj 2009. | 00:30 -> 00:56 | Izvor: B92

Crna Reka -- Roditelji pretučenog D.P bivšeg štićenika centra u Crnoj Reci podneće krivične prijave protiv svih aktera koji su batinali njihovog sina.

D.P kaže da je blagoslov za batinanje svakog pacijenta u Crnoj Reci davao sveštenik Branislav Peranović, upravnik centra, koji ih je često i sam tukao.

“Drugi put je bilo u prisustvu oca Branislava, gde sam i od njega lično dobio par šamara i par pesnica”, rekao je D.P

Dakle malo im je sto su gay pedofili sada su poceli i da blagosiljaju batine.

Sve na robiju.

Link to comment
Share on other sites

Dakle malo im je sto su gay pedofili sada su poceli i da blagosiljaju batine.

Sve na robiju.

немој да се маскираш. знамо ми да им ти заиста замераш само батине, Плавооки.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome sto im ti ne zameras ni gay aktivnosti ni batine.

gay активности нису доказане, да јесу - ломача, с лопатањем у овој ситуацији немам проблем, са уживањем у коленцу и песнаји - имам.

Idemo matora :)

ЛОООООООООЛ...

тако је, мама и тата и дјечаче, искористите ситуацију, клепите једно 10 сома одштете, треба детенцету фикс за ову годину.

о како ће се само платити оваква нискост и лицемерје.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ЛОООООООООЛ...

тако је, мама и тата и дјечаче, искористите ситуацију, клепите једно 10 сома одштете, треба детенцету фикс за ову годину.

о како ће се само платити оваква нискост и лицемерје.

Oh ne ima da mu uzmu njegov sveti motor, koje je posteno zaradio sa svojih 10 prstiju (i lopatom)!

Inace to "lecenje" mi je skandalozno. Evo mi mu polomimo ruke i noge na 5 mesta i on se uopste vise ne drogira vidi evo heroin ispred njega a on ga ne uzima. Ili imamo experimentalnu terapiju metak u celo, 100% pacijenata je prestalo da se drogira posle nje.

Link to comment
Share on other sites

тако је, мама и тата и дјечаче, искористите ситуацију, клепите једно 10 сома одштете, треба детенцету фикс за ову годину.

о како ће се само платити оваква нискост и лицемерје.

Kako samo maestralno uskačeš sam sebi u usta, za to stvarno treba vanserijski talenat. A pričaš o niskosti i licemerju, cccc....

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Inace to "lecenje" mi je skandalozno. Evo mi mu polomimo ruke i noge na 5 mesta i on se uopste vise ne drogira vidi evo heroin ispred njega a on ga ne uzima. Ili imamo experimentalnu terapiju metak u celo, 100% pacijenata je prestalo da se drogira posle nje.

Ova prva metoda je jos i dobra iz bezbroj razloga, ali kratkorocno, cim se zaleci, uzece fiks opet. Ova druga je samo katalizirala ono sto je trebalo da se desi i nema poentu. Poenta je da prestane da se drogira i nastavi sa zivotom.

Btw, ako nastavis da postujes, dobices Darvinovu nagradu. Njihovi ljudi su svuda, traze vas.

Link to comment
Share on other sites

Oh ne ima da mu uzmu njegov sveti motor, koje je posteno zaradio sa svojih 10 prstiju (i lopatom)!

Inace to "lecenje" mi je skandalozno. Evo mi mu polomimo ruke i noge na 5 mesta i on se uopste vise ne drogira vidi evo heroin ispred njega a on ga ne uzima. Ili imamo experimentalnu terapiju metak u celo, 100% pacijenata je prestalo da se drogira posle nje.

сад мењаш тезе. не ради се о том свештенику. ради се о томе да су команчина и његови родитељи отишли тамо по помоћ, полагали наде, знали шта је и како је и пристали на све, а сад, кад се дигла халабука, културно траже одштету. и то док сви остали родитељи, бивши штићеници и остали заинтересовани за проблем (председници разних локалних друштава за борбу против дроге) подржавају Центар. за мене је то јадно да јадније не може да буде. опортунизам најниже категорије. то се обично СТРАШНО плаћа у животу. ако је теби ок да се неко тако понаша, замисли се над собом.

око овог другог пасуса немам снаге уопште да ти одговорим.

Kako samo maestralno uskačeš sam sebi u usta, za to stvarno treba vanserijski talenat. A pričaš o niskosti i licemerju, cccc....

не скачем себи у уста.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od 50% ucesnika u ovoj diskusiji ja nemam doktorat iz te oblasti. Tako da ti na to pitanje ne mogu odgovoriti.

Ali sam siguran da razbijanje glave kolenom/lopatom nije bas optimalan nacin.

Ako priznajes da ne mozes odgovoriti na to pitanje i nisi siguran sta je dobro, onda ne mozes biti siguran ni sta nije. Zapravo, sada si priznao da se sve vreme trolovao.

Drugo, niko nikom nije razbio glavu.

I na kraju, ponavljam, ako mislite da je ovo tuca i da su ovo pravi/jaki udarci onda se u zivotu niste potukli niti ucestvovali u nekoj makljazi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...