Jump to content

Letovanje>Grcka>Stavros


Recommended Posts

sto se tice ove prepirke oko rvacke, jedino tompsonarije i rvatarije ulaze u racunicu, o moru nema sta da se prica, jedno od najlepsih u kosmosu verovatno:) ne bi otiso tamo jer tripujem da bi mi bilo nelagodno sve vreme, ali ko nema taj trip, nek ide ako oce.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a onda je desetog dana bio tompsonov koncert u mestu u kom su odseli. :))))

...baticu su od nedavno zabranili tamo [;)]

btw, trebali su da idu u ISTRU \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

procitao sam ovo,mrzelo me dalje,i samo cu ti reci... I-O-S!!! :)

mada mi se generalno vec sere od grcke...

ios samo ako imash 18-20 dina u lichnoj karti, a u dushi 15 :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

procitao sam ovo,mrzelo me dalje,i samo cu ti reci... I-O-S!!! :)

mada mi se generalno vec sere od grcke...

ma cuo sam da na ios samo deca idu :)

ios samo ako imash 18-20 dina u lichnoj karti, a u dushi 15 :)

uze mi rec iz usta :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam ja cuo fora s tim IOS-om je sto je kao do jaja nocni zivot... a poslednjih godina sam otkrio da mi na moru mnogo vise prija ako legnem u 12, 1, ustname u 8,9 i blejim na plazi ceo dan.... a kad bih otisao na ios kapiram da sunca ne bih video (sto mi se desilo par puta kad sam isao u bugarsku).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

realno, treba mi lokacija sa zelenilom iza fine peschane plazhe, tirkiznom vodom a sve to pored naselja nekih hrvatskih hobita

negde u istri gde nisu ni chuli da je 90tih bio rat, i uz plazhu jedan restoran sa ogromnim menijem ribljih specijaliteta i ostalih

djakonija od morskih plodova... Nocu kad se zabodem oko 23h da ne chujem ni muvu a ujutru da kad odem na plazhu da

ne moram da furam slalom izmedju stoke koja se mazhe kiselim mlekom po ledjima dok glanca u majicu paradajzle i

ljushti providni omotach od matijevic chajne kobasice...

od mora ocekujem da plivam/plutam po ceo dan, dremam u ladovini, lochem limunade i prezderavam se ribom a nocu kuntam

ko mrki medved - znachi DA ODMORIM OD SVEGA STO ME CEKA PO POVRATKU U REAL LIFE.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

posto ste izakali temu za grcku meni trebaju neke NEW INFO !:D

ocu da idem u tunis pa mi recite ima li razlika izmedju gradova tamo ili mi je sve isti kurac ?!:D na sta da obratim paznju i tako to ?:D neko je bio od vas majku mu !:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

uf, jel ima neko dobro mesto na potezu Paralia / Olimpic Beach / Leptokaria / Neo Pori ? Generalno nam treba samo base of operations, posto idemo kolima i u fazonu smo da svaki dan idemo do nekog drugog mesta.

Alternativa je Halkidiki, prvi prst, nesto tipa Polihrono / Pefkohori / Hanioti, jel bio neko skoro?

Ali daavno nisam bio u Grckoj pa ne znam kakva je situacija. Nije tolko bitno da ima ne-znam-kakav nocni zivot, bitnija je cista voda (bez meduza i govana), sredjene plaze i sto manje srpske/bugarske sabanije

Link to comment
Share on other sites

uf, jel ima neko dobro mesto na potezu Paralia / Olimpic Beach / Leptokaria / Neo Pori ? Generalno nam treba samo base of operations, posto idemo kolima i u fazonu smo da svaki dan idemo do nekog drugog mesta.

Alternativa je Halkidiki, prvi prst, nesto tipa Polihrono / Pefkohori / Hanioti, jel bio neko skoro?

Ali daavno nisam bio u Grckoj pa ne znam kakva je situacija. Nije tolko bitno da ima ne-znam-kakav nocni zivot, bitnija je cista voda (bez meduza i govana), sredjene plaze i sto manje srpske/bugarske sabanije

NESRBINE!!!11

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

potez parajlija - olimpik bich je sranje more, dosta shabanskog srbskog, jeftinog zezanja.

potez pefkohori - hanioti je dojaja more, relativno malo, shabanskog evropskog, skupljeg zezanja.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kolko fejluje ovaj g...

ko da fallout nije bio dovoljan

edit:

za svaku preporuku, bio sam ovde proslog leta, i u rl izgleda ko na slici, znaci do jaja.

Lefkada1.jpg

PORTO_KATSIKI_-_lefkada.jpg

lefkada.gif

Џи не фејлује, Џи је добар домаћин, ракија му је ок. према томе, дабоме.

идем и ја на Лефкаду за недељу дана, Боже здравља. одморићу се као змај.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...