Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvinjavam se ako je vec neko pisao o ovome,ali me mrzelo da trazim po svim stranama...

Naime,instalirao sam pre nekog vremena Windows 7 Ultimate build 7600 i stavio sam tada neki cd key...

Pre par dana pocelo je da mi izlazi ono govno da cd key nije dobar i da sam mozda zrtva ilegalnog softvera...

Probao sam sa nekim drugim cd-keyevima ali ih nije prihvatio.

Jel ima neki crack ili neki cd key koj bi trebao da radi?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

prekjuce uzeo novi komp,juce instalirao windows 7,nikako mi ne uspeva da sredim drajvere za zvuk,sta god instalirao,sta god probao nece...uz komp sam dobio chipset drajvera za vistu i windows xp ali kad pokrenem instalaciju stopira je odma...u donjem desnom uglu i dalje stoji "no speakers or headphones are plugged in"...sada zalim sto sam uopste prelazio sa xp-a na w7 jer sam se pogubio nacisto...ima neko nekih resenja itd...prso sam bez zvuka

edit: nebitno,vratio sam se na xp =)

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

ja sam mu nazalost iskljucio update a kad sam ponovo upalio nije nista skidao...svejedno ni zvuka nisam imao ma koliko drajvera sa neta skinuo...cs mi takodje bagovo sa konzolom,demon tools ne radi,itd itd,jednom recju razocarenje,sad sam instalirao last xp sp2,jos samo zvuk kad bi uspeo da sredim...inace komp sam sklopio i narucio u subotu,iz bg-a je dovezen i podigao sam ga u utorak,i evo 2 dana posle jos se jebavam =)

Link to comment
Share on other sites

ja sam mu nazalost iskljucio update a kad sam ponovo upalio nije nista skidao...svejedno ni zvuka nisam imao ma koliko drajvera sa neta skinuo...cs mi takodje bagovo sa konzolom,demon tools ne radi,itd itd,jednom recju razocarenje,sad sam instalirao last xp sp2,jos samo zvuk kad bi uspeo da sredim...inace komp sam sklopio i narucio u subotu,iz bg-a je dovezen i podigao sam ga u utorak,i evo 2 dana posle jos se jebavam =)

O bože <o>

Daemon Tools inače RADI, nego si eto koristio neku verziju od pre hrista. Lepo ti kažem, moraš da imaš najnovije verzije drajvera, kao i svih programa koji instaliraju svoje drajvere, a takav je i Daemon Tools.

CS isto radi, igra moj buraz na sedmici.

Nego prosto ne umeš da instaliraš kako treba i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...