Jump to content

Pitanja oko x64 Win 7


Member

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja upravo meto ovaj Win7.... nisam nista aktiviro, nikakav cd key nisam ubacivao nigde, nikakve patcheve..... A pise mi da je LICENCED tamo kada proveravam dokle, znaci nema datuma nekog... El nesto preporucujete da jos instaliram ili neki update/patch, da ne listam ceo topik?

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ja koristim RC1 verziju. ovo nije to ?

znaci dobio sam bio key preko microsoftovog sajta, i posle instalacije je aktivirao i najnormalnije apdejtujem.

kazem to , zato sto vidim da ova verzija za koju si mi dao linkove, nema nikakav loader niti activation key.

i koja je razlika u odnosu na RC1 , da vidim da li da je stavljam.

thanx ;)

Link to comment
Share on other sites

http://arstechnica.com/microsoft/news/2009...august-2009.ars

Jel skinuo neko ovo? I ponavljam, jel skidate updatove ili ste i dalje offline ?

Ja sam sve vreme na svim update-ovima, na jednom kompu od tri se ponovo pojavilo u jednm trnutku da sam "mozda nelegalan", ponovo sam pokrenuo 7loader i resio problem.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Instalirao win 7, prvo ati driveri nece da mi rade, kartica je 4850, al kontam da bi to i proradilo da skinem nove.

Ali creative x fi xtreme audio nema sanse da radi, pali mi se plavi ekran smrti, a drivera nema nigde ispravnih,

tj. ima ali nema ostalog creative softvera koji je meni potreban da bi mogao da ukljucim bass na 5.1 zvucnicima.

:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...