Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gde se nalazi taj najbolji bioskop :)

STER CINEMAS

11070 BEOGRAD, Jurija Gagarina 16 TC Delta City II sprat

tel: +381 11 2203 400

E sada koliko je najbolji ne znam, nisam bio.

Ali verujem Sa1Nt-u, zvuchi mi kao ozbiljan chovek! xD

Link to comment
Share on other sites

vudu stari brisač

Gde ima dobra komplet lepinja?

zlatiborac, ovde kod mene, pored viktorija stejšna. ima i u čobanovom odmoru u prizemlju koka kola zgrade, al ne znam kakva je.

Jesi deb'o pa si na dijeti? :D

više nisam, iseko sam se ko car! al još ću, šta kurac, krenulo me.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je klopa u cobanovom odmoru, ono sto me je najvise iznenadilko je jagnjetina koja je 3 puta bila vrhunski vrhunska (bolja nego recimo u kestenu), a samo jednom onako losa

Mada ne jedem vise tamo, poslednji put sam uzeo lepinju sa jajetom, pretopom i trazio sam u nju cvarke. Tada sam shvatio da ne moze to tako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bolji je bioskop u ušću (kolosej) od tog u delta sitiju (ster). nema one retardirane stepenice po sredini sale i mračnije je kad se ugase glavna svetla. u delti mi je baš smetalo što diode na stepeništu svetle baš onako jako.

jesu to sitnice al kad već od dobrog ima bolje onda valja iskoristiti :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je klopa u cobanovom odmoru, ono sto me je najvise iznenadilko je jagnjetina koja je 3 puta bila vrhunski vrhunska (bolja nego recimo u kestenu), a samo jednom onako losa

Mada ne jedem vise tamo, poslednji put sam uzeo lepinju sa jajetom, pretopom i trazio sam u nju cvarke. Tada sam shvatio da ne moze to tako.

Cvarci u tvojim godinama?

Ma ajte...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...