Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...Bolje jedno toplo pivo, nego cetri ladna,

Bolje jedna stara baba,nego picka mlada....

Dobro jutro, narodi i narodnosti rurforuma...do sad izgiboh u 3-em sudu...sto ima jedna lepa pripravnica na IV spratu, bogte...kad sam je video, obnevideo sam...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

kisha, sunce, kisha, sunce .. slikovito :))

jedan od skoro najbolesnijih snova ikada sam imao jutros :) previshe, previshe svega :]

Dobro jutro, narodi i narodnosti rurforuma...do sad izgiboh u 3-em sudu...sto ima jedna lepa pripravnica na IV spratu, bogte...kad sam je video, obnevideo sam...:D

nemoj da te svevishnji chuje, moratjesh brzo na 3x avehaliberi [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pomozi nam da sredimo beograd, vrati se u jagodinu.

Izvini Ivane, ti bese iz blokova? ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Esi joj rekao, dobar dan ja sam Tom Kruz? :)

Reko sam joj nista, posto je sudija bila u fazonu "glava guske, telo patke i ocima zmije sarke"...:(...

Mada, vidi se da je klinka, ona bi bolje (na) tebi stajala...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jedan od skoro najbolesnijih snova ikada sam imao jutros :) previshe, previshe svega :]

hahaha, sad si me podsetio, i ja sam imao neki san jutros :) tipa dva nagruvana klinca krecu ka meni sa mrkim pogledom u ocima, i zlom namerom na celu, a ja u tom trenutku ispustam borbeni poklic, i zatrcavam se ka njima da ih bijem, a oni krecu u beg :))

jutros sam krizirao za forumom, nemoj da se ponovi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

de si nemke, jel idemo na kuglanje sutra!

e da, ako neko ima mrezicu za stoni tenis vodim ga na dz igranje:)

De si Dule, jel rodila sljiva u Smederevu :)

Nemam pojma za kuglanje, sutra je i ono desavanje u Hali sportova...sta je rekao debeli-covek-koji-sedi-za-wowom ? :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Overkill od spavanja ali nije da je smetalo :D

A sad u lov na patike \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Izvini Ivane, ti bese iz blokova? ;)

najgori comeback ikada..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam 5800 ima olovčicu tj. ne fercera sve baš najbolje samo putem prsta, tek sad Nokia razvija neki novi telefon koji neće koristiti olovku.

Za 2 meseca sam mozda 3 puta koristio olovku, i to na pocetku, da isprobam :) Radi sve lagano prstima, a i ja cak imam cevape od prstiju...

Link to comment
Share on other sites

moj je toliko bolestan da chak nije ni za ovaj forum :))))

Gnahhh, you wish....... Nista nije dovoljno bolesno i perverzno za RUR crysis squad!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

De si Dule, jel rodila sljiva u Smederevu :)

Nemam pojma za kuglanje, sutra je i ono desavanje u Hali sportova...sta je rekao debeli-covek-koji-sedi-za-wowom ? :D

Ja na zalost radim i nocas i sutra, te nema kunglaonja, mozda se u pauzama vidimo u hai sportova

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

GUARANA FFRGHGRHW!

Malopre sam umalo zaplakao od suzdrzavanja smeha u busu kad sam slusao pricu neke 2 ribe iza mene. Inace, video sam Mitcha.

Mitche, pobeze ti piche :(

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

vidi ga ovaj igor, ko da je on glavni za kuglanje...kole je poslao mail, ako odemo on, nemke i ja, taman...btw, rodila je i sljiva i kajsisa!

Oces da nas napijes i iskoristis na brzinu, priznaj...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

vidi ga ovaj igor, ko da je on glavni za kuglanje...kole je poslao mail, ako odemo on, nemke i ja, taman...btw, rodila je i sljiva i kajsisa!

Pa nisam glavni al sam najbolji :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...