Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ stija

alge mogu da rastu 'de 'oces, pojedine vrste se cak koriste i za preciscavanje vode od nekih otrovnih materija...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ stija

alge mogu da rastu 'de 'oces, pojedine vrste se cak koriste i za preciscavanje vode od nekih otrovnih materija...

prošle godine su se bile pojavile neke meduze, i baš su pričali neki prirodnjaci da one samo u čistoj vodi mogu da prežive, verovatno je stija na to mislio. a i ona travuljina sigurno ne trpi hemikalije.

i ada se čisti non stop, tome služi ono jezero uzvodno od glavnog. zapravo, to i nisu jezera u pravom smislu reči, jer taj deo save i dalje teče, samo jako usporeno.

mora i ovde

motajte na 2:15 odma..

Link to comment
Share on other sites

drugog vec drugara odbili ameri za work&travel :(

jbg izlgeda da su nesto poostrili mere.

sto se tice ade - iskreno, nikad nisam upoznao nekog ko je imao bilo kakvih problema od kupanja tamo.

za razliku od majne u frankfurtu, od koje dobijes opekotine petog stepena - lol

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

o boze...btw, bio kod cika zube, utrnuto mi pola face jos...sutra opet, smaranje...ovih dana mi je bas frka, treba sto stvari da zavrsim, kola da sredim i registrujem,selidba, licna karta, jos mi se i zubar nakacio na sve to, uzas...nego, jel stari pasosi jos vaze, ne moram da vadim nov ako ocu na leto u grcku na more recimo?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

taj mit o prljavoj adi je totalno prajsles, i nikako da utihne. još one priče "oprala sam levu nogu u adi i sutradan dobila sidu", smehotres...

A jbg, 2x u zhivotu sam se kupao u adi, i oba puta sam dobio upalu uveta :D od tada za mene je to shtroka :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

znachi ac/dc! evo sad sam se oporavio

svako treba da pokusha da bude blizu bine na koncertima ovog tipa, neprocenjivo iskustvo

...nego, jel stari pasosi jos vaze, ne moram da vadim nov ako ocu na leto u grcku na more recimo?

za grcku kada sam se ja raspitivao pre mesec dana, pasosh je morao da ti vazi josh 6 meseci nakon poslednjeg dana letovanja, tako da ako ides u junu ili kasnije (lol) pishi propalo vadi nov. ipak proveri u agenciji

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...