Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čavku sam poslednji put video 2003, a ovaj igor mnogo prdi!

Pa jebi ga šta ću ti ja [:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SPRCALI

In the other news, pokidao sam danas frushkogorski maraton bajsom, 50 km sam odvezao, jebo mater kakvi usponi, a tek kakve ribe...

Daki sine, dolazim ti u goste da jurimo novosadjanke po gradu, mnogo su dobre.

Link to comment
Share on other sites

Ne smarajte glupim pitanjima. Senzitivan - sposoban da oseti, osetan. Seniztivnost - osetnost/osеćajnost/čulnost. Treba 2-3 sekunde da se skapira.

I ne smarajte topic.

Elem, igra mi se neka igra na foru rimske/grčke civilazacije. Caesar/Zeus igre i taj fazon. Sad ću baš potražiti, ali mogao bi neko da mi i nešto preporuči.

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ne smarajte glupim pitanjima. Senzitivan - sposoban da oseti, osetan. Seniztivnost - osetnost/osеćajnost/čulnost. Treba 2-3 sekunde da se skapira.

To je senzitivnost, pitanje je bilo: Sta je TRAG senzitivnosti, jel to nesto zajebano? jel moze da se izmeri? jel moze da se smanji/poveca i kako? Daj da vidimo ako je nesto opasno da sakrijemo dakija na sigurno.

Link to comment
Share on other sites

To nije trag senzitivnosti vec dubina penetracije. I ja uopste nisam trolovao, nego sam te lepo pitao da mi odgovoris, nema potrebe da se nerviras i debilises. Ako neces da odgovoris ok, samo nemoj da smaramo topic vise.

Link to comment
Share on other sites

Javljam se iz sela dok pijem Red Bull-ove, jedem Snickerse, igram NBA 2K9, posecujem net duplom brzinom nego u gradu i slusam Pearl Jam na jebackim zvucnicima.Selim se ovde, odlucih [:D]

Postoji nba 2k9 za pc?

Priča mi ortak što mu umalo izgore zgrada onomad da su se pojavili neki piromani tamo na potezu od sajma pa oko Sarajevske i Savske, pale razvodne table, otirače i tako to po zgradama :S

Ja sam bash danas na blizu raskrsnice Nemanjine i Balkanske video izgorelu razvodnu kutiju... wtf? Gde zivimo? ;/

Ceo dan bleja i pes sa ortacima. Sad cu prolly da pogledam neki film pa na spavanje. Treba poraniti sutra za Adu. :)

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...