Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

postao je isuvise tvrd i nespreman za kompromise. godine dolaze po svoje :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

djavo definitivno sere na gomilu, deda u bolnici, baba izashla posle operacije drugog kuka, raskinuo sa devojchicom... hoce li mi klavir pasti na glavu danas?

срање, друже...

идемо да се напијемо?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sa bombama ušao u Predsedništvo!

21. maj 2009. | 12:28 -> 12:36 | Izvor: B92

Beograd -- Nepoznata muška osoba, naoružana sa dve ručne bombe, ušla je u zgradu Predsedništva Srbije u Beogradu, nezvanično saznaje B92.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Bogami je bila ludnica danas. Izgleda da su svi zaboravili da ovaj bajko mora i da ode nekada, a valjda neće noću, mora negde i spavati :) Sve u svemu, koliko su juče bili disciplinovani i nisu išli kolima, tako da su se danas svi sjatili kolima, svugde je bilo zakrčeno i katastrofalno. I onda preko autoputa, neće, pa nazad na Nemanjinu, pa starim mostom, strašno.

ja krenuo na "desnim ulazom" na autoput sa plavog mosta i SVE SRECA primetio da ljudi izlaze "levim ulazom",inace bi stigo do grada u 12,ovako sam stigo nesto posle 9,tj taman na vreme:)

in ada njuz,sad citam status ortaka na fejsu,koji je politicki aktivan i sve u svemu upoznat sa situacijom

Da il ste znali da bi koncert Depeche Mode svejedno bio otkazan zbog Bajdenomanie?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

djavo definitivno sere na gomilu, deda u bolnici, baba izashla posle operacije drugog kuka, raskinuo sa devojchicom... hoce li mi klavir pasti na glavu danas?

Definitivno.

U poslednjih par dana:

Raskinuo sa ribom, umro mi deda, najbolji ortak se seli iz NS-a i josh jedan mnogo dobar drugar se navukao na pajdo.

Djavo je israo Bonoa na mene.

Link to comment
Share on other sites

Sve su iste, samo oće da se jebu.

normalno, kakvo drzanje za rucice i romantika, kuci na tucanje, i ima da cvrkuce ceo dan posle, a jednog dana ce ti i na saranu doci ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bar nije zima i sneg

FUCK YEAH :D

Smorio se od guzvi u gradu pa sam peske od zelenjaka do kuce

malo da se oporavim pa u grad za 3h \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ko za kurac, uzmem da chitam mailove u ponoc juche, i toliko se iznerviram posle jednog shefovog maila, da nisam mogao da zaspim...najgore shto me cima za neshto zashta nisam kriv :\ morao sam da uradim sochan reply <casting peja_ resistance>

Link to comment
Share on other sites

E pisham ja ovom Novom Sadu u ochi, bash!

Obishao sam ceo grad, Zmaj Jovinu, Bazar, Spens, Merkator, pola Bulevara, celu Jevrejsku, podvodnik i New Nork i nigde, ali niiiiigde nema n78.

Sve im jebem. Uzetju neko djubre za 50 eura. Nedam ja njima 150+ eura za nefunkcionalne i ultra gadne telefone, nedam.

I josh ulazim u rim mobil na futoshkoj i riba mi kazhe da ima, i onako gleda u mene u fazonu, ajde rekla sam ti da ima idi sada. I ja kao a jel mogu da vidim, ona kao samo trenutak i pojavi se nakon 2 min iz magacina i kao e izvini al nemam ovde sa opet onim "ajde idi" pogledom, al tje da donese iz druge prodavnice. I nakon 3 min i 3 obavljena razgovora izlazi i kao e nemamo jebiga zajebala sam te ...

E tako.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Raspadam se, al nema veze, bar nije zima i sneg, pusite ga skijaši :D

.!.

zamenio sam lanac na bajsu, pa se ispostavilo da moram da menjam i zadnje zupčanike.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti dan, od 6 jutros na nogama do 3 popodne, dovukao se kuci sa regrutacije, sad sam ustao dobro mi nije , smarao se ceo dan sa onim prokletim pregledima, i na kraju mi daju rod snajperiste...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Prosao mi je jednodnevni ban jer su se neka sitna djeca zalila da trolujem (?!?!) na Darvin topiku. Svako iole normalan moze da skonta da nisam trolovao vec normalno diskutovao dok su neke cike stojale po strani i bacale trol "daki trol", i tek kad sam dobio ban su se okurazila da postuju.. Ehh..

U drugim vestima, bio 9 sati na Intelovoj konvenciji paralelnog programiranja, i dobio sam gomilu njihovog brutalnog softvera, knjigu i majicu (jer sam bio pametan tamo).

I sad znam Core i7 (nehalem arhitektura, jel), i Intel Atom procesore u dusu! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...