Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tako ti je to kad me varas...bog sve vidi...ides na basket, ne zoves :(

Mene uhvatilo na trcanju...na sred 5-og kruga :(

I, znaci, chudesna 65-ca...sela neka klinka, mozda 17,18 god, pored mene, pokazila mi da skinem sluske od mp3-ja, ja mislio da hoce da me pita nesto...Kad kaze ona meni "E, jel znas da licis na Toma Kruza"...ahaha...kad nisam umro od smeha...luda deca....

:)

nasmejao bih se, i munuo bih joj kobas isto vece :))

pukla mi je guma opet (zavrsio sam sa slick gumama u ovom govnetu od grada), i kao rezultat toga sam se lepo prosetao po prolecnom pljusku. bilo je charobno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@vudu

nemaju vremena devojke, vezuju maline

@kori

a brate u budimpestu na sw ti idu samo bugari i rumuni, osecao bi se ko na ciganijadi, spasio sam te! idemo ja i ti u amsterdam u junu bre!!

daj sajt

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ali etc. :))))))

Obrisao sam facebook pre koji dan, i pocheo opet da igram cs ko nenormalan.

I tako zhivot mi je lep. Povratio karticu, sad josh da kupim fon sutra i na kobili sam. Plus sam i ostao bez onih slika koje nisam imao srca da obrishem a jako su retardirane. A i imenik mi je prazan, sad mogu neke normalne ljude da ubacim tamo. Josh ispadne i dobro ovo sa kradjom lulz.

Link to comment
Share on other sites

On ce jos da se i izvuce sa dve nedelje zbog fakulteta, ja cim se zavrsi skola dan posle od pocetka sezone do kraja, jos su mi slabe ocene, ima da me celice ko nikad do sad :(

ocu ja da berem maline ( usput i da vidim rodnu kucu maline ), jel se placa neshto?

Link to comment
Share on other sites

kod mene jos nije krenulo, ali se dobrano sprema!!!

samo sto nije!

Zar ne bi trebalo da nevremena ovog tipa dolaze sa zapada? Tj kod tebe pre nego kod nas :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On ce jos da se i izvuce sa dve nedelje zbog fakulteta, ja cim se zavrsi skola dan posle od pocetka sezone do kraja, jos su mi slabe ocene, ima da me celice ko nikad do sad :(

Nema izvlačenja, rok se završava ranije zbog univerzijade, viđaćemo se ceo termin...

Link to comment
Share on other sites

Ali etc. :))))))

Obrisao sam facebook pre koji dan, i pocheo opet da igram cs ko nenormalan.

I tako zhivot mi je lep. Povratio karticu, sad josh da kupim fon sutra i na kobili sam. Plus sam i ostao bez onih slika koje nisam imao srca da obrishem a jako su retardirane. A i imenik mi je prazan, sad mogu neke normalne ljude da ubacim tamo. Josh ispadne i dobro ovo sa kradjom lulz.

aaa znaci tu je bila..

ontopics: Sjebo ligamente clanka po ko zna koji put u pon, jos uvek me jebe ali se danas bas dosta popravilo... ono, mogu da hodam. Toliko se smaram veceras da sam uzeo da citam knjigu. Knjigu. Pravu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

konachno zavrshih veliko spremanje, jebao ga ja :) prosto da se zapitash zashto ljudi tezhe bilo kom uredjenju nameshtaja, a da nije minimalistichko :] sad mi dodje da se bacim u bazen, ali tje kada morati da odradi posao :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...