Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

јадни мали Пунто. није издржао.

отишао дихтунг главе мотора. свећице зарђале. мамлази из "Делтиног" сервиса ми у јануару заменили уље (редовни сервис - и ја као, нека први буде код њих), ставили неки "Шел", рекли да је то званични уговор "Фијата" са "Шелом", бла-бла... данас исцурело једва 0,5 литра уља, после непуних 6000км (пре неки дан севнула лампица, ја велим, да га не возим док не заменим). е до курца. данас купио неко уље које "Богуновић" препоручује, "неки-курац 20к", мења се на 15000км (пише - на 20к). да попизди човек.

треба ми нешто јаче.

:/

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

отишао дихтунг главе мотора. свећице зарђале. мамлази из "Делтиног" сервиса ми у јануару заменили уље (редовни сервис - и ја као, нека први буде код њих), ставили неки "Шел", рекли да је то званични уговор "Фијата" са "Шелом", бла-бла... данас исцурело једва 0,5 литра уља, после непуних 6000км (пре неки дан севнула лампица, ја велим, да га не возим док не заменим). е до курца. данас купио неко уље које "Богуновић" препоручује, "неки-курац 20к", мења се на 15000км (пише - на 20к). да попизди човек.

Od vishe ljudi sam cuo da su ti deltini servisi/serviseri realno sranje, iako su kao ovlašćeni itd. Tako da i ja se pitam šta da radim, pošto moram tamo da vozim auto na servis kad bude vreme.

Link to comment
Share on other sites

па колико год била мала шанса, ако ролаш 6 месеци, изаћиће твој број...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kolika je sansa u pen-vag odnosu? 1/500? Manja?

[roflmao][roflmao][roflmao]

Jesi ti lud, brate ?

Imam i ja ortaka koji ima ortaka chiji burazer ima strica koji drzhi lokal e jedan lik koji je doshao u taj lokal ima ortakinju koja ima hiv i dnevno se jebe sa 20 mushkaraca i ni jednom nije prenela sidu. Ne, ozbiljno. I to bez zashtite. I to svaki dan. Da.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao][roflmao]

Jesi ti lud, brate ?

Imam i ja ortaka koji ima ortaka chiji burazer ima strica koji drzhi lokal e jedan lik koji je doshao u taj lokal ima ortakinju koja ima hiv i dnevno se jebe sa 20 mushkaraca i ni jednom nije prenela sidu. Ne, ozbiljno. I to bez zashtite. I to svaki dan. Da.

Brate, lupas. Postoji sansa, ali nije 1/1. Nije ni priblizno 1/1.

Link to comment
Share on other sites

joooj a ne bi se raspitali ili razmislili malo pre posta... dobro proto, ako sprco ikad, jesi pitao ribu da li ima hiv, i molim te da ti izvadi test ne stariji od 6 meseci i testove svih sa kojima je imala odnos jelte? nisi, ako sprco... e sad, kad bi samo znao koliko ljudi u Srbiji, a da ne pricham u svetu prca bez kondoma, rachunam na zemlje u kojima se zna za isti, i kad bi se hiv prenosio tako lako kako vi zamishljate, znash od kad bi bio smak sveta, dobro ne sveta nego nas humana... pa onda mozesh josh malo da prochitash i nadjesh kako postoje ljudi koji su jednostavno imuni na hiv, jer nemaju, ajd ne struchno, neshto na shta se hiv kachi (da ne smaram sad) i mogu samo da prenose hiv al nemaju nikakve simptome shtetne po sebe... i sad da ne kenjam previshe, a mogu i predavanje nije problem ali lakshe mi je uzivo... mada znam da ce sad da dodje neki maud (nhf) i da me napljuje i natovari nekim njegovim informacijama te mi nece biti teshko da iskopam od ponedeljka oba sertifikata i skeniram te okachim na rur, chisto da ne bude da sernjam, a za iskustvo i broj predavanja pitajte sinka doktora nick rivieru, koji je takodje edukator (bivshi) Omladine JAZASa...

toliko za sad :P

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

fuck yea seaking!

savrsen dan , i na kraju uzivanje u omiljenim serijama

life is over 9000 !!!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Brate, lupas. Postoji sansa, ali nije 1/1. Nije ni priblizno 1/1.

Nisam nikada rekao da je 1/1. Recimo da je 4/7 ili 1/7 ili 1/50. I dalje postoji mogucnost i taj rizik ne zhelim da preuzmem. I recimo da ne pitachamo samo o hivu. Tu su sve druge polnoprenosive bolesti. Tu je i trudnoca. Prcanje bez kondoma sa osobom koja ti nije sadashnja ili buduca zhena je neshto shto ne zhelim. Ti slobodno prcaj bez kondoma. Svaki tretji student u Novom Sadu je imao ili ima polno prenosivu bolst. Ne zhelim da budem jedan od njih. Ti mozhesh slobodno, nisam ti keva pa da ti govorim shta valja a shta ne.

joooj a ne bi se raspitali ili razmislili malo pre posta... dobro proto, ako sprco ikad, jesi pitao ribu da li ima hiv, i molim te da ti izvadi test ne stariji od 6 meseci i testove svih sa kojima je imala odnos jelte? nisi, ako sprco... e sad, kad bi samo znao koliko ljudi u Srbiji, a da ne pricham u svetu prca bez kondoma, rachunam na zemlje u kojima se zna za isti, i kad bi se hiv prenosio tako lako kako vi zamishljate, znash od kad bi bio smak sveta, dobro ne sveta nego nas humana... pa onda mozesh josh malo da prochitash i nadjesh kako postoje ljudi koji su jednostavno imuni na hiv, jer nemaju, ajd ne struchno, neshto na shta se hiv kachi (da ne smaram sad) i mogu samo da prenose hiv al nemaju nikakve simptome shtetne po sebe... i sad da ne kenjam previshe, a mogu i predavanje nije problem ali lakshe mi je uzivo... mada znam da ce sad da dodje neki maud (nhf) i da me napljuje i natovari nekim njegovim informacijama te mi nece biti teshko da iskopam od ponedeljka oba sertifikata i skeniram te okachim na rur, chisto da ne bude da sernjam, a za iskustvo i broj predavanja pitajte sinka doktora nick rivieru, koji je takodje edukator (bivshi) Omladine JAZASa...

toliko za sad :P

Rispekt za sve shto si rekao jer ochigledno ne prichash a da ne znash shta prichash. Kad god sam prcao nikada nisam pitao ribu da li ima hiv. Sve ribe sa kojima sam imao odnos nikada i nisu radile taj test i nikada nisam imao nezashtitjen seks. Chak i pre nego shto sam ushao u jazas. Nikada ja nisam rekao da se hiv prenosi lako. Nikada chak ovde i nisam prichao mnogo o HIV-u, ali bolest koja je ne izlechiva i od koje mozhesh da se zarazish 1 (slovima: JEDNIM) seksualnim odnosom, je neshto o chemu ja ne zhelim da brinem. Ne zhelim da se dovedem u situaciju da mislim ili se bojim da mogu ili sam se zarazio hivom. I to je ono o chemu ja serem godinu i po dana.

ljudi, prota deli kondome, unistavate choveku posao...

In a way. Treba nekako da nestane 35k kondoma u godinu dana. :D

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

Blah, po nekim brojkama koje sam cuo, sansa da se prenese sida na muskarca pri vaginalnom odnosu je oko 1/100 ili 1/200. Prvo, verovatnoca je samo verovatnoca, i nema vece lazi od statistike. Drugo za neizlecivu smrtonosnu bolest i takve verovatnoce su prevelike. Za analni je 10 ili 20 puta veca sansa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...