Jump to content

Epidemija gripa...


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, činjenice. Od 1300 poznatih zaraženih oko 80 mrtvih. To je dosta. Ako bi ovaj grip stvarno imao 6% smrtnost... to je koliko, 60,000 mrtvih na milion zaraženih. Nimalo nije naivno i jako je iznad mortaliteta običnih gripova.

bla bla bla bas me zanima koliko je ljudi umrlo od pticijeg gripa ?!:D i gde je on nestao ?!D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

свињски грип делује смртоносно, заиста. изгледа опасније од птичијег, а запањује ме брзина ширења. ако је већ прешао на људе са свиња, треба само да измутира да може да се преноси са људи на људе, и крај приче, милиони ће помрети.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha

inache chisto da budemo jasni koja je ovo rofl chupri. godishnje od raznih gripova umre oko 500.000 ljudi. u americi svi koji su bili zarazheni su izlecheni. izbor leka je pao na tamiflu, pa vidite ko masti brke od toga. i najvetji rofl, ovo nije nepoznat virus, h1n1 (mislim da je tako) je poznat choveku vetj 20+ godina i koliko znate kako medicina funkcionishe, da kada znate protiv chega se borite onda ste vetj na 75% reshenja. mnogo opasnije je moglo da bude ono sa sarsom nego ove gluposti.

najsmeshnije je shto dule kao lekar umesto da kazhe neshto pametno samo troluje

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kali, jel ti citas uopste nesto, ili ti je dosadno sto ti je warn 0% :D

edit/ splitovao sam vam topic...

ne nego prica kako je taj virus moze da ubije 6%sveta a to se nece desiti sigurno kao sto ni od pticijeg nije umrlo ni 10 000ljudi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Virus svinjskog gripa veštački proizveden patogen?

Američki "Onlajn džornal" objavio je da su dva novinara iz uglednih lokalnih listova, jedan iz Meksika, drugi iz Džakarte,

posle razgovora sa visokim zvaničnicima u UN i Svetskoj zdravstvenoj organizaciji (SZO)

"uvereni da je novi soj virusa svinjskog gripa rezultat veštački proizvedenog patogena koji može da dovede do pandemije"...

Ceo text :

http://www.blic.rs/svet.php?id=90288

Jel ovo ide ovde, ili u teorije zavere? :D

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

jaojaojao bezhimo u shumuuu !!!

BOLE ME PANAJA, idem u shpaniju na more septembra samo tako!

btw, ortak danas mi reche da za deset dana ide u epicentar ove rofl-epidemije MEXICO, salje ih firma

i to je sve vec mnogo ranije dogovoreno neshto tako da ne mozhe da otkazhe ili odlozhi put ! TANA-NANA-TANA-NANAAAA.......

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

daj otkaz ?

Ceo text :

http://www.blic.rs/svet.php?id=90288

Jel ovo ide ovde, ili u teorije zavere? :D

e nemoj to da radish, vidish da je dule krenuo da zavodi red, letetje nam glave!

koji rofl, ja ne mogu da verujem da neko tako loshe rezhira :)))

Eksplodirao kontejner sa uzorcima virusa svinjskog gripa

Jedan kontejner sa uzorcima virusa svinjskog gripa eksplodirao je u švajcarskom vozu, saopštila je danas švajcarska policija i dodala da je jedna osoba povređena, ali da nesreća ne predstavlja opasnost za ljude.

http://www.blic.rs/svet.php?id=90197

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Eksplodirao kontejner sa uzorcima virusa svinjskog gripa

Jedan kontejner sa uzorcima virusa svinjskog gripa eksplodirao je u švajcarskom vozu, saopštila je danas švajcarska policija i dodala da je jedna osoba povređena, ali da nesreća ne predstavlja opasnost za ljude.

sta reci jebote..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

ove vesti su stvarno rofl...a ja sam i rekao da je verovatnija vasa teorija zavere, ali da postoji mogucnost da se neplanirano desi ovaj scenario...tako da milicu odjebi!

ajde ajde, nemoj da se zhestish bezveze, popi jednu, dve, tri :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...