Jump to content

Trenerka still


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja ih slusam ponekad....i mene smaraju tim pesmama na foru nas kraj matori,ludi smo,zivot na ivici (lol) bla bla...ali sta znam

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jel iko od vas ikada iskusio "ivicu" zivota na ulici?nije.zato stfu.samo bi da serendate o stvarima koje vam iz udobne kucne stolice deluju smesno.

nikog ne branim,nista ne pokusavam da dokazem,samo malo sagledajte stvari i iz drugog ugla,a ne "jaoj vidi sta je napisao ovaj iznad mene daj da se nadovezem".

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

omg gangsta koji izlazi iz punta koji win \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Retardi su u svakom slucaju, bili ozbiljni ili ne.

eto vidis koji si degen kad tako pricas a niti ih znas, niti si cuo za njih. likovi su do jaja, igrao sam sa njima basket vise puta, a i ortak sa kojim sam ziveo u usa celo leto, druzi se sa njima od detinjstva, tako da sam prilicno upucen u njihov "rad". kol'ko znam oni se ne oblace tako, ali su iz kraja gde je 90% ljudi u tom fazonu(dorcol). to sto ne shvatas fazon, ne znaci da su retardi.

Link to comment
Share on other sites

nauchite da gledate stvari podvojeno. ovo je muzichki spot. rep pesma o trenerci. znachi ne mozhe da se dodje i kazhe sve je sranje ili ovi shabani su sranje jer boli me kurac kako izgledaju nisu manekeni.

evo kako je to na mom primeru. gotivim (neki bi chak rekli previshe) domatji rep. ne podnosim shabane, a najvishe od svega ne podnosim osobe koje nose trenerke, a ne idu u neku sportsku aktivnost. a shushkave trenerke su mi vrh ledenog brega govana.

al sve to me ne sprechava da mi stvar bude simpa jer mogu da odvojim muziku od svega ostalog navedeno :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ova pesma je sprdnja, ko to ne kapira nek' se malo raspita :DD Komentari su vrh, made me laugh :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

eto vidis koji si degen kad tako pricas a niti ih znas, niti si cuo za njih. likovi su do jaja, igrao sam sa njima basket vise puta, a i ortak sa kojim sam ziveo u usa celo leto, druzi se sa njima od detinjstva, tako da sam prilicno upucen u njihov "rad". kol'ko znam oni se ne oblace tako, ali su iz kraja gde je 90% ljudi u tom fazonu(dorcol). to sto ne shvatas fazon, ne znaci da su retardi.

si bio sa mojsom ili gajom?:)

a kad pominjes dorcol,red je pomenuti i ostale delove grada tipa vracar,vozdovac...svugde slicna prica.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, ne kapiram celu ovu prichu. Ok, znate ih iz rl, pa iz bolje perspektive gledate na ovo, ali jednostavno ne razumem shto su vam oni toliki carevi jbg.

Upoznao sam ljude iz Sindikata, a i jedan od najboljih ortaka se dosta druzi sa njima(ide kod Boshka na gajbu i sl)...recimo, kod njih cenim shto su normalni i pozitivni likovi, zavrshavaju ili su zavrshili fakultete itd. Da ne govorim o kvalitetu i inteligeciji u tekstovima i generalnom kvalitetu muzike.

Problem je shto chak i njih tih napaljeni klinci kapiraju pogreshno(Divljina, Alal vera i sl stvari)

Link to comment
Share on other sites

problem/problemi su uvek postojali i uvek ce postojati.to sto bi svi na ruru da rese sve svetske probleme je druga prica:)

klinci ko klinci,loze se.lozim se i ja,al ne na te stvari.

i uvek sam u raspravi sa ortacima pljuvao djusa sto je krenuo sa 93 full fazonom,jer sam znao da ce klinci masovno poceti pogresno da kapiraju pricu.i sta ispade od svega?evo im ga na,nema vise repera svi su gangsteri,pucaci...

2 skrimke

haha ladno:)))

ja sam kapirao da ce gaja zavrsiti u meksiku u pokasuju da reprodukuje blow:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pesma,tuga bozija

elem,da se osvrnem na hejt prema tresama,trese su zakon,ja u kraju furam tresu i SHOX patike,jer se u tome prijatno osecam,inace generalno ta prica "jao on fura tresu i eir maks,sabancina jedna" mi ide na kurac strasno isto kao npr prica"jao vidi ovog u ovim sirokim patikama i ludim majicama,narkoman ! "

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...