Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja tebe volim,i tako mi je drago sto si srecan :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem šta sam večeras dobio za rođ.

Tim pre što ovo nisam ni u snu očekivao ni od kog.

2i7og0.jpg

Jebeni crni Ibanez sa metalskim hedstokom.

Ja sam najsrećniji čovek ikad i zauvek.

Vudi jizzed in his pants... gratz torimatorix! ;)

Uzivaj!

Link to comment
Share on other sites

[peja_]Pa ti blago meni daj otkaz![/peja_]

Aj i ja jos malo pa da idem na rostilj, ustao pre mozda sat i po, bio sinoc na 18om na splavu Otard kod hotela Jugoslavija, ostao do 5 ujutru, nosili drugara koji inace ne pije, a sad je izmesao sve i svasta, ukocio sam se dok sam ga izneo napolje i smrzao se dok su odlucili da li da zovu hitnu ili da ga vode kuci...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Auf, imao sam juce tako lep dan da je to strasno. Oko 1 sat ujutru smo 3 ortaka i ja slucajno naleteli na neke 3 devojke iz Amsterdama, i bili zajedno do 7 ujutru, raspricali se. A one, moje godiste pre 2 meseca polozile voznju i planiraju da putuju kroz evropu 6 meseci, zasad su na putu 6 nedelja, same. Rastali se pijani, bash mi nekako bedak, jer danas putuju dalje.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Koji je to raj od života, putuješ Evropom šest meseci, rasturiš se od alkohola i jebanja, i onda se vratiš i izigravaš kulturnog i racionalnog Evropoljanina... i onda što smo mi nadrndani i namračeni a oni nisu.

Ali dobro, nije lepo hejtovati, sry.

Link to comment
Share on other sites

Ah svi su veceras srecni , provode se , zajebavaju a JA RADIM SUTRA FFS

bem ti svet

aye laq noc

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Auf, imao sam juce tako lep dan da je to strasno. Oko 1 sat ujutru smo 3 ortaka i ja slucajno naleteli na neke 3 devojke iz Amsterdama, i bili zajedno do 7 ujutru, raspricali se. A one, moje godiste pre 2 meseca polozile voznju i planiraju da putuju kroz evropu 6 meseci, zasad su na putu 6 nedelja, same. Rastali se pijani, bash mi nekako bedak, jer danas putuju dalje.

pa jesu li vam dali sličice ili ne  [:D]

nego koliko je do jaja što ima danas malo postova, vratio se kući i taman, mrzelo bi me da ima ko obično :DDD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...