Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znash kako, kada se neko kao ja navikne na srnetinu spikovanu zlatnim tartufima uz chileanski pino noar iz 93ce,94te, sva ostala hrana je uzas...

ne, realno, nisam probao nista ruznije u mom zivotu

ali sam morao da probam, ipak je to hrana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da je jedna nacija toliko retardirana da napravi tako nesto? [roflmao] i jos retardiranija da napravi LITE varijantu [roflmao][roflmao][roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meni je sinoć uletela neka zunzara od 100gr, jebote ono nije normalno, pa ono je više kondor nego mušica... I na kraju je udarim, padne na patos i krene da zuji. Opet je udarim, opet zuji. Lupim je još 3-4 puta i ona još zuji. Na kraju mi je bilo žao i pustio sam je u toaletu da umre, gde je i nastala. :D

On the other side...

Bio do grada danas sa sestrom i sa devojkom. Bila je sprdnja ceo dan na moj(e) račun(e). :] Samo su me nešto prozivale. Sve u svemu one su plaćale has, piće i sladoled. xD Bože koja sam kurva ponekad. [:D]

Edited by Vlad-_-b

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ja gajim pauka u klonji na poslu, svaki dan je sve veci, ocekujem da ce me pojesti uskoro.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam misa u kuci

Kill him with death!!!!

Ontopic

Sabio porciju nudli i osecam se ko nov \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...