Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plitke nisu nikako za sampanjac, nego veoma uske i visoke jer je kod njih najmanja povrshina pre koje moze da se ispusti odnosno pobegne gas iz sampanjca

shiroke idu za crveno vino, mada i kod njega ne treba da se koriste preshiroke jel onda brzo nestaje buke. shiroke su najcesce za koktele ili neke zestine poput brendija, tj za sve sto u sebi nema gasova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kad je to bilo, pre 20 godina :D ?

Katastrofa, ove godine 13 godina...kao da je juce bilo...:(

Imali smo maturu u Intercontinentalu...svirao je Nikica Kurtovic band...znam da sam se toliko napio da sam hteo da ih gadjam do pola punom vlashom Banatskog kad su krenuli da sviraju Hej, Sloveni...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa jeste, al bolje ide peceni kikiriki, slaniji je...konacno sam se smorio od jebenog piva i presao na pravu varijantu:

Dobro sad, kikiriki je standard.

Inace ako vec uporedjujesh socijalne kateogrije piva sa shpricerom, mi smo jedno vreme, tokom 4. godine srednje, cepali "kombinacije", tako smo ih zvali, vino(smederevka mislim) u plastichnjaku od 2l (ili 1,5) + random kisela za neku stvarno smesnu cenu.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa krukom za špricer, i meni bolje leži od piva, i baš se pitam što ga ne pijem češće. i treba ga piti isključivo sa banaćaninom i sličnim "vinima", jer je u bilo šta iole kvalitetno gre'ota roknuti kiselu i limun.

belo vino nocu mi je vec hiper gej, valjda zbog onih "metro" likova iz Plaje koji piju belo vino iz casa za sampanjac, kao da niko ne zna

i ja volim da pijem vino iz uskih čaša, prija mi skoncentrisaniji miris a i takve čaše lepše leže u ruci. a i ide mi na kurac trend da čaše za vino postaju sve veće i veće. zapravo, ide mi na kurac 90% novotarija vezanih za proizvodnju i ispijanje vina.

Link to comment
Share on other sites

shpricer iskljuchivo od smederevke ili tikvasha, ta 'vina' su rodjena za shpricer. takodje meni lichno je bzvz da se bilo shta stavlja sem leda, ae limun josh kako tako al chisto kao dekoracija lol al zato kad vidim pomarandzu u shpriceru, bambusu, a pogotovo u kuvanom vinu dodje mi da nalupam shankera :]

shpricer se ne pije zato shto jednostavno nije toliko popularan kao vopi i relacija izmedju male flashice - velike flashe, piva i vina nije isplativa. znachi treba da pokrenemo gradjansku inicijativu za novom ambalazhom za vina od 0.45l :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Meni je spricer nezaobilazan na svadbama/ispracajima/slavama i ostalim sedeljakama.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo neko od tih losijih vina plus neka sodica vodica i kolutovi pomorandze unutra su pravi sik, tako se pije vo makedonija.

u zadnje vreme kad sednem u pivnicu od piva me boli zeludac i imam gorusicu, koka kola bljak, tako da se sve svelo na vinjau ili spricer od rozea.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

alo bre ljudi,sex at six,zar je moguce da mi niko nije ni odgovorio!!!Pa nije da sam pitao gde mogu da nadjem jebeni musli :)))))))

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znachi kruko netje dugo poshto nema vishe alternativa! [:D]

malo sam se oporavio danas, chak sam uspeo i da ishetam stazu koju planiram da trchim chisto da vidim dal je sve po psu :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja se baš sećam pre recimo 15 i više godina, ćale i svo njegovo društvo, ali SVO, su ljuštili gotovo isključivo špricere. E onda su omatoreli i prešli na vinjake i rakije, tako da znajte gde ćete da završite :)

omg, pa sta ce biti sa mnom onda:)

edit, dobro je, nisam jedini:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ko mi nadje sliku kamionceta-privezka Lafarge cementare da bog da mu svaka dala, ajte ljudi molim vas!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

<3 shpricer.

Od svog alkohola njega najvishe volim. Mislim, nije da sam neki iskusan alkoholichar al' znam shta mi odgovara.

I najvishe volim kad je sa sodom onom iz one flashe sa mehanizmom. Znate na shta mislim. Samo shto je to skoro pa nemoguce natji, samo kod babe i dede na selu sam to video.

In the other news, danas sam u centru sa drugarima iz Jazasa podelio onih 200 jaja i bilo je mnogo kul. 3 sata przhenja u centru. :(

Link to comment
Share on other sites

shpricer se ne pije zato shto jednostavno nije toliko popularan kao vopi i relacija izmedju male flashice - velike flashe, piva i vina nije isplativa. znachi treba da pokrenemo gradjansku inicijativu za novom ambalazhom za vina od 0.45l :D

u becu imaju spricer u flajkama od pola litre, i moram da priznam da je bas dobar.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

btw, jel ima neko da ujutru prolazi Slavijom? Imam utisak da je krkljanac nastao na Slaviji od kada su odlucili da je Deligradska jednosmerna na drugu stranu. Pre sam Slaviju prolazio relativno brzo, sad nema sanse. OK, znam, ne radi Resavska, ali je ova guzva bila i pre toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...