Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EDESTE!??1

Doshao sinoc u Chachak, jedem prethodna 24h prebranac samo! \o/ Oshishao sam se, previshe kratko za mene tbh, al' jbg, boli me dupe za sve, prolece je a ja u Chachku(serem se na loshe vreme atm ^_^)!! Idem sad opet da jedem, pa da se okupam, obrijem i idem da jurim zenske! Fak jea! \o/

.

Link to comment
Share on other sites

sto mrzim kada treba da kupim poklon rodjenom bratu. nije da ne zasluzuje, niti da sam ja cicija ali sta i 20ti put novo i originalno kupiti osobi kojoj stalno nesto kupujesh i pored rodjendanda, jer je mladji burazer i treba kao da se volimo itd...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sto mrzim kada treba da kupim poklon rodjenom bratu. nije da ne zasluzuje, niti da sam ja cicija ali sta i 20ti put novo i originalno kupiti osobi kojoj stalno nesto kupujesh i pored rodjendanda, jer je mladji burazer i treba kao da se volimo itd...

kupi mu sto evra :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Veci sam radnik i od Igora i od Alije Sirotanovica zajedno. Idem sad na kuntanje od cela tri sata. Samo da mi prodje ova civilna pa da mogu da radim pod nekim normalnijim uslovima,

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...