Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha desilo mi se to baš jutros :D 

lol. i meni.

Jutros gledam jedan od onih retardiranh kvizova,trebalo je da se navede naše muško ime bez A za 30k dinara.

I naravno,voditeljka odbrojava 300 puta,smara za enormnu sumu,jedva čeka da se neko javi,javlja se žena i kaže "Gojko",na šta voditeljka kaže "žao mi je,Vojislav ima slovo a,niste dobili nagradu" [roflmao]

[roflmao]

Gojko, Filip, Nedeljko, Igor, Milos,... mislim ono

Edited by Nikitovic Marko

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

kako ne volim kada navijem alarm,on lepo zvoni,a ja ga ugasim tom brzinom da se ni ne secam da je zvonio... :\

sad imam pola sata(umesto 2 sata) da ponovim ovo za kolokvijum,pa palim...KAMAN! :))

hahaa ali ne verujem da si morao da tracis vreme da bi to napisao na RUR-u :D

about me :

Upravo ustao, i htedoh da umijem svoje lice ali glupa sestra se tusira tako da sada sedim ovde kao govno i cekam.

Link to comment
Share on other sites

petak, dan za metak :|

al ne bi nikakve pilule ne znam koje valjaju bojim se da se ne komiram i ujutru kad treba na posao da idem

od hemije mi je radio lexilium i bromazepam ono oko 5-7mg zavrshava posao, samo shto mi se deshava da sam komiran. mada to su vishe kao za smirenje. sad sam nabacio neki allnatural fazon "relax and sleep" se zove, jamieson, shvajcarska 4-5 nekih biljaka .. nisam ga josh dovoljno testirao al ako se ne tripujem radi, jedino shto je mnogo kesha al ima 80 komada, bochica.

Peglira mi se bez razloga vec nedelju dana.

taj fazon se i meni deshava, mada mi je poslednjih dana se toliko smanjilo da mogu da kazhem da je skoro nestalo. al 10 dana sam hteo da se ubijem koliko me je smaralo.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Upozorenje za mladjane forumase, ako mauda pitate za savete oko lekova i zdravlja, mislim da ste pokucali na pogresna vrata :P

Inace ja kad imam periode da mi se stalno bljuje to je ili od prezderavanja ili od anksioznosti. Kada me nisu vodili u karazan, stalno mi se povracalo.

Zakuco sam na faxu, moram se prebacim negde... Jel zna neko gde mogu da se prebacim sa medicine bez polaganja prijemnog? :)

da radis u igraonici wink wink

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da, da, ili tako nesto!!!

dobio sam alergiju :o

ne znam sta kako samo se pojavljuje crvenilo na kozi!!! i ne, nije ono moje poznato rumenilo :D

dobio neku terapiju, pa u ponedeljak na kontrolu i moguce testiranje, tj bockanje u ruku, na sta sam alergican..

sada vikend izlezavanje i pracenje tekmi \o/

Link to comment
Share on other sites

Nemoj u igraonici, jos mi je rano :) Pa 2. godina sam vec cetvrti put, u bg-u sam : ) Jel moze ozbiljno na visu medicinsku? Odo onda da budem visi dijeteticar/nutricionista :)))

viši zgubidan [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To je to. Uspeo sam da se uspavam za precas, prvi i drugi cas.

U popodnevnoj smeni.

omfg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

da, da, ili tako nesto!!!

dobio sam alergiju :o

ne znam sta kako samo se pojavljuje crvenilo na kozi!!! i ne, nije ono moje poznato rumenilo :D

dobio neku terapiju, pa u ponedeljak na kontrolu i moguce testiranje, tj bockanje u ruku, na sta sam alergican..

sada vikend izlezavanje i pracenje tekmi \o/

OSELI SE NA MIROGOJ I SMIRICE TI SE KOŽA!!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

daj igore, prestani vise, umrecu:))

E, stvarno katastrofa...kreveljim se u kancelariji, uvek me cudno gledaju sekretarice...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...