Jump to content

ada #2


Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vudu brzi od munje jbt :)

ty

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

edit: za ciru sledeci put da se iznajmi ono malo govno vozilo za golfere...da ga cheka na ulazu :)))

Moze i to ili samo bolja organizacija sa moje strane da se nadjem sa nekim ko redovno dolazi na ta Ada Sketba Okupljanja. =)

Vudu brzi od munje jbt :)

ty

Vudu u nekim krugovima zvan "Brzina", tr00 fact.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha klip je vrh :) nisam overavao rur ovih dana, a juce sam se bas vozio bajsem do savskog keja i nazad... da sam znao sigurno bi navratio, inace info za ljude koji planiraju da predju na adu, brodici rade tek od 10 sati ujutru...

dolazim sledeci put, mogli bi neki fudbal da organizujete :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ahahaha klip je vrh :) nisam overavao rur ovih dana, a juce sam se bas vozio bajsem do savskog keja i nazad... da sam znao sigurno bi navratio, inace info za ljude koji planiraju da predju na adu, brodici rade tek od 10 sati ujutru...

dolazim sledeci put, mogli bi neki fudbal da organizujete :)

Zar rade brodici sad??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zar rade brodici sad??

Rade, bio sam juce, kao sto rekoh od 10, ali ne znam koliko kostaju...

edit: nisam siguran za radne dane, nisam pitao... ali ovih dana cu sigurno ici ponovo malo da se vozikam pa cu proveriti...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

i na kraju nije bilo pijanih?

dule nije bio pijan i pored onih fotki, to znam :) samo onaj pokusaj trojke u ivicu table ga malo odaje :P

ahaha:))

esam ja jedini koji ne moze da skine taj klip? ukucam onaj kod i onda nesto vecno ucitava, a kad odem opet kaze mi da vec skidam :/

i meni se to desilo, al je iz drugog puta skinuo...mozda kao na rapidu mora da se saceka, ili restartuj modem zbog ip-a...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...