Jump to content

The Expendables


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA......Taj fazon....A tako bi bilo dobro da ponovo gledamo one njegove roundhousekick iz skoka... :/

Slomio bi kicmu instant :)

Inace, Slaj sere da je smislio fantastican scenario za drugi deo. Eto prilike za kurta i chaka

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

van dam je jos veci selja jer je procito scenario lol i onda je reko da nece

zapravo, iako mi je fkors zao jer ga nema, moguce da je napravio dobar potez; svi pricaju da se u filmu maltene sve vrti oko slaja i stejtema 90% vremena (i dzet lija ali manje od ove dvojice)

izgleda da svi ostali imaju solidno manje skrintajma, od svarcija i brus vilisa npr. svako ko je pogledao trejler je otprilike video sve sto ima da se vidi, tako da moguce da je van dam, buduci da pokusava da napravi kao neki mini kambek, prosto rezonovao da je bolje da ipak radi nesto drugo nego da glumi levu sviralu ovde

on a bright side, prica se i da je dolf lundgren objasnio u filmu :D

NRsKo.png

carina

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

lol nisam znao da je dolf tolki car:)

izgleda sto loliji lik u filmovima, to veci car u RL:)

ko cak noris koji je otprilike demigod fajta or something ili stiven sigal...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

In January 2009, Lundgren's Marbella home was reportedly broken into by three masked burglars who tied up and threatened Qviberg (his wife), but fled when they spotted a family photo and realized that the house was owned by Lundgren.

Not bullshit "Chuck Norris" fact, this actually happened.

The mans family picture is the best security system money can buy.

edit: linak

sta reci :D

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

on jeste aikido otac, ali očigledno pip misli na to kakav je on čovek. odakle mu to, ne znam (ne u smislu da nije tako, nego ne znam odakle mu to kakav je lik sigal)

kole je jak u njemu :)

e jebiga, mislim, nisam blejao ni sa jednim od njih, valjda je jasno da sam mislio na level, a ne na osobine:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je videti uvodnu spicu za onu emisiju gde je kao pandur u stvarnom zivotu pa kad se okrene k kameri i ozbiljnog lica kaze "yes, that's right, stiven seagal. "

Citao sam o njemu da je u stvari duboko povezan sa mafijasima koji su mu sponzorisali dosta filmova pa ih je on nesto zavrno, i sad ga jure da se svete.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je po ovim stvarima patoloski lazov i prevarant najgori.

Ofc reference za ovaj clanak su tu i tamo,ali u svakom slucaju smesno za citanje. Mada bi poverovao u dosta stvari pogotovo posle tog reality show-a kada izjavi mrtav ladan " yes thats right I have been a cop for 15 years" ili tako nesto.... koji pajser.

Trebao je Jean da ga izseva.

Nego clanak, koji kapiram da je i pip citao, bio ja na crimelibrary pre valjda.

http://www.trutv.com/library/crime/criminal_mind/scams/steven_seagal/index.html

Edited by makiii

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

dobro fajt rekord, al ono, kontam da je recimo cak noris prevazisao fajt rekord i da je sad nesto tipa esencija karatea koja obitava u sedmoj dimenziji ili tako nesto:)

e sad, to je ono sto sam na pocetku teo da kazem, lik je totalno lol kad ga vidis, lol su mu filmovi, lol republikanac, lol reklame...a zajeban je mnogo, ne ono 'on zna karate' nego je bas ono univerzumski lik. barem kolko sam ja cuo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...