Jump to content

47. Beogradski sajam automobila 2009.


dovlagsi

Recommended Posts

da pohvalim samo mercedes ovoga puta,sto daju da se sedne u bukvalno svaki auto. volan od c63 amg-a je zlo :)

dok npr subarovi prodavci drkaju,kao ne moze u imprezu sti,sa objasnjenjem kako je to skup model. ali posto smo ja i cale bili ''ozbiljni'' kupci lol,seo sam i u njega.

e da,i z4 je perverzan kako izgleda uzivo!

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Bio danas, svaka cast mercedesu na usluzi. Najbolji utisak na mene su ostavili peugeot 308cc, nova E classa, c63amg ali to sam vec video. bmw7 koliko mi je preko interneta bio brutalan toliko mi je sad obichan. Verovatno shto je mercedesov interijer uzivo mnogo lepshi i kvalitetnije odradjen, ali dobro onda sam seo u onog kineza polu x5 polu land cruiser. :) Insignia nishta posebno, kao i lexus DZIP koji mi je mnogo ubedljivije delovao preko interneta. A i ribice su mogle biti malo bolje i upucenije. Ova na mercedesovom shtandu objasnjava nekom liku za S classu kako je to mercedes SL.

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva je ona fora sa izdvojenom halom za VW i ekipu, to je sad novo.

Inache ovako, nishta spec, mada mi se svidja kako je sredjen Hondin stand, skroz su ga kul uradili. Ima svasta da se vidi naravno, Merdza standardno dobar shtand/hala, smart pocetna cena oko 9000eur.

Link to comment
Share on other sites

mhm, to su josh kad su ga predstavili rekli da ce da razvljajuje od cene.

Ali ja stvarno ne znam gde se on uglavljuje u gami Tojote, posto imash Ajgo kao mali i sve, i relativno povoljan, a opet imas i Jaris malo veci, a koshta isto tih nekih 12-13k.

Link to comment
Share on other sites

Znash kako, ja ne mogu da vidim IQ kao konkurenciju smartu, iz mnogo razloga, a prvi je taj sto je skuplji 4000 eur :)

Drugo IQ je pola metra duzhi od smarta, sto u tom fajtu malih automobila znachi puno. Smart je 250 (novi je 270) a iq je 300, sto po meni nije malo.

Trece, kakvo je to vozilo u koje staju tri coveka? Posto cetiri bash nema teorije. A i onda nemash gepek. Ne znam, nekako deluje mi kao da su hteli da budu izmedju, kao nije mali kao smart, ali zato stanu tri coveka a ne samo dva, ali opet nije ni tako veliki kao ajgo i sve to po ceni od samo 13,000 evra. Za te pare pa josh malo bih kupio Mini ;)

Link to comment
Share on other sites

radila je moja ortakinja na sajmu automobila kao hostesa pre nekoliko godina. kaže da su brojale te "je l dolaziš ti s kolima he he" startove, i da ih je bilo po petsto i kusur.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...