Jump to content

Veliki Brat VIP


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prasac ce u kucu.....

do jaja, bar ce neko onako surovo i jako da hejtuje retarde :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Sta je trudnica?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bratjori, ja mislio ti se sprdas cim si rekao Mira Skoric [:)]

Pa Mira Škorić bi bila vrhunac nadmenosti i gluposti u toj kući, da nije ušla Karleuša. Mislim onaj maneken i one fufice realno nisu tu da bilo šta pričaju, samo da se vrzmaju i ugovaraju kres kad izađu napolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa Mira Škorić bi bila vrhunac nadmenosti i gluposti u toj kući, da nije ušla Karleuša. Mislim onaj maneken i one fufice realno nisu tu da bilo šta pričaju, samo da se vrzmaju i ugovaraju kres kad izađu napolje.

Lol, ja ne znam i jednu ribu stariju od 18 godina da ce da se isprima na manekena sa kosicom. (http://www.velikibrat.rs/data/Image/_/Bios/filipbv.jpg) Sto nisu pustili unutra neke "biznismene" ili fudbalere, pa da vidis popale. Ovako, po 17. put, drolje nemaju sa kim da se jebu.

Link to comment
Share on other sites

Lol, ja ne znam i jednu ribu stariju od 18 godina da ce da se isprima na manekena sa kosicom. (http://www.velikibrat.rs/data/Image/_/Bios/filipbv.jpg) Sto nisu pustili unutra neke "biznismene" ili fudbalere, pa da vidis popale. Ovako, po 17. put, drolje nemaju sa kim da se jebu.

Baš sad konstatujem s Mendžijem na ircu, jedina sigurica je ona Jelena, ona ne zna ništa ni o čemu i juri lepog dečka. Ostale se ne jebu sa ovima koji nisu biznismeni i fudbaleri i samim tim će samo da trtljaju, ovi likovi će da pričaju jedino međusobno pošto nema poente pričati sa Karleušom i Sani Armani, i biće smor. Fial, ne znaju da izbalansiraju učesnike pa to ti je.

Link to comment
Share on other sites

smara me sto je opet tu Miki,sto je opet tu Maca...mada,od ponudjenih,nisu ni oni losi...

ove ostale nagruvane kurvetine su smesne do jaja...

kad sam video Canka,ponadao sam se da moze biti dobra postava,i smorio sam se kao pas posle...gledacu verovatno po malo,ali bice ovo teska glupost...

ko sto neko vec rece,ipak je ovaj show za kanal kakav je Pink...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...