Jump to content

Veliki Brat VIP


Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moj ortak je do proslog meseca karao tijanu..i to u kontinuitetu od jedno nekoliko nedelja..

A PIPNUO SAM GA JUCE!!!1

i nije ni biznismen ni fudbaler a nema ni kesu para i vozi golfa 2..tako da IMA NADE BRE :)

i realno ovaj lajnap je objasnio..shvatili su da je kljuc u tome da treba skupiti sto vise dobrih riba..i po mogucstvu sto fufastijih i glupljih..

canak je shlag na tortu..glasam za njega do kraja njegovre politicke karijere..koja ce biti uskoro..

Link to comment
Share on other sites

gledao kod ortaka upad na gajbu uz par piva, bilo je fun, i to je otprilike sve sto cu gledati :) maneken ce jebati klinku, canak ce da hejtuje sve, mira ce da hejtuje zene, karleusa ce da izigrava divu, malo manje poznati likovi ce ispasti u roku od odmah.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

karleusha u VBV-u? Jebote, jedva cekam jutro da je vidim BEZ SHMINKE! [buck]

ps. sad mi kazu ovde na poslu da je ona samo paradilala sinotj, kao od jutros je nema u kuci

vec je bilo vise revijalnog karaktera [roflmao]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Hahaha kao fora "CANAK MORACU DA GLEDAM". Jel to opravdanje za NAS ili za VAS SAME?

Boli me kurac, necu da gledam to sranje. Mada je dobra ta drolja sa slike!

:* doslednost se ceni! :D

Cankov vrh karijere kao sto je Shesheljev Hag. Treba biti realan.

a posto nemaju kontakt sa spoljnim svetom... canka kao pobednika docekuje seki ispred kuce sa cekom od 50k :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...