Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate 10-ti exit jebemmumamu, sae sa DAFT PUNK-om koji moj ??? [izuv]

UHHH kakva bi to festivalska elektro sahrana bila \o/

Vec vidim RUR ekipu u sredini rulje, malko blizhe bini i onom njihovom piramidalnom spejs kurcodromu

iz kojeg im cakle samo one vrhunske kacige dok oholo zavrcu knobove na ormarima svuda oko njih [:D]

Srolao bih takvu doomsday spravetinu od onog nivea bilborda sto stoji okacen na genex kulama,

buldozherima bih ubacivao plastove stafa i blokove shita unutra a kjoota bi pushtao da se zalece

unutra kako bi udarima svoje mase dobro nabio monster-mikrofon a onda bih ga finalizovanog

dopremio ruskim choperima na vrh petrovaradina! \o/

jebote, bila bi to tolka sprava da bi se svi na mainu orjentisali u odnosu na njega: "da, da dodjite ovamo, levo od dzinovske buksne, kod onog malog video screena..." [:D]

Onda bi se cela ekipa raspala od vara i kad bi nam poiskakale ochi iz duplji zachuo bi se prvi elektronski brijach muda iz pravca piramide "HHHHUUUUUMMMMMAAAAANNNNNNNNN HHHHUUUMMMMAAAANNNNNNNN.......................... " [flash2]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Srolao bih takvu doomsday spravetinu od onog nivea bilborda sto stoji okacen na genex kulama,

buldozherima bih ubacivao plastove stafa i blokove shita unutra a kjoota bi pushtao da se zalece

unutra kako bi udarima svoje mase dobro nabio monster-mikrofon a onda bih ga finalizovanog

dopremio ruskim choperima na vrh petrovaradina! \o/

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

haha koji seronja prokleti :D

inace, nesto se suska za kjur, ako budu dosli, kupujem pakovanje zileta, i idem u prve redove da se secem, ne zvao se ja kjurko!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bice do jaja,ali nisu to imena koja hocu da chujem.I Sasha i Digweed hiljadu puta,Cox i Velvet hiljadu puta,Hawtin tri hiljade puta.Dajte bre mrtvog misha,deni tenagliju opet,normana cooka opet,legera u normalnom terminu,iluzorno je sanjati o daft punku..

U STVARI JEBESH DJ ARENU,ELEKTRANA NAJBOLJI STAGE FOREVER!! :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

el moguce da ih daft punk kosta toliko..ili je ona njihova bina/ozvucenje preskupo..

jbt kapiram da su im na vrhu liste zelja a oni dovode druge koji jesu jeftiniji al kad se saberu hotin, cox i velvet i ovih jos par imena..braaaaaate moglo se skupiti dovoljno evara i za dp :(

jebote underworld je dosho, ako su njih platili mogu valjda i ovu dvojcu..

Link to comment
Share on other sites

ja recimo ne bih voleo da daft punk dođe na exit. njihov koncert je audiovizuelni spektakl koji bi bio sjeban festivalskim konceptom. to nažalost isključuje bilo šta u exit organizaciji jer je njima sve živo festival.

Link to comment
Share on other sites

realno, tamo je vrhunsko pranje uvek.

Znas na sta sam mislio chillout shpijunu!!! :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...