Jump to content

EXIT 2009


Recommended Posts

  • Replies 890
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da,i ja ne kontam to otkidanje,sve su mu pesme na isti fazon,poceo je da stancuje stvari kao Hertz u vrhuncu svoje slave.Svaka nova stvar hit.I pritom bio je 10 puta.

Kad sam cuo od vas MELO MELO,ja ono penis omg,a kad sam je chuo skontao sam da nije nista sto nisam cuo.Cak sta vise,mnogo vise stvari od njega su mi bolje od te.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Aj mi pojasnite fenomen Prydza.. Zasto je tako popularan a pravi muziku kao i svi DJevi danas sto prave..

Eric je vrhunski producent, postujem ga mnogo, iz prostog razloga sto pod svakim imenom koji koristi pravi vanserijsku muziku. Naravno ne uvek, zasere dosta puta naravno al' u 70% potrefi kako treba.

Naravno najbolje je kad izdaje kao Cirez D, tu mu nema premca.

Link to comment
Share on other sites

Eric je vrhunski producent, postujem ga mnogo, iz prostog razloga sto pod svakim imenom koji koristi pravi vanserijsku muziku. Naravno ne uvek, zasere dosta puta naravno al' u 70% potrefi kako treba.

Naravno najbolje je kad izdaje kao Cirez D, tu mu nema premca.

Evo, čika je sve rekao :) nije svaki trek dance floor killer, a i ne treba da bude.Meni se jako dopada što je perfekcionista, isprobava svoje stvari pre izdavanja, nekada i godinama pre nego što ih izbaci, i ne dozvoljava da mu se setovi objavljuju upravo zbog novog materijala koji testira. Koliki je perfekcionista govori podatak da je par odličnih trekova povukao zato što su procureli, recimo The Boss, Seadweller, Shadows, Agag(ovo možda i izađe ali nije sigurno), Triol Mode(pod Cirez D, odličan trek).Ja sam najviše krenuo da ga gotivim i da se upoznajem sa njegovim radom kada je izbacio F12, slušao sam stvar danima po ceo dan, a onda betoniranje sa Frankfurt, The Gift, Europe, Armed, Rymd, Muranyi, Ironman i naravno novijim stvarima kao što su Loaded, Evouh, Miami to Atlanta itd... Imena sam dao zato što sve se može preslušati preko youtubea.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

poceo je dobro prydz sa mouseville kecom, sve ostalo mi se ne svidja.

mnogo elektronike na exitu, smara me vise to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aj se skupimo idemo zajedno da igramo?

rur exit attack!??

e da si ti ziv i zdrav rur exit atak se odigrava svake godine :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...