Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pocelo grlo da me jebe...a to mi je gadnije nego bilo koja druga prehlada ili sl...o boze

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na nekom razgovoru za posao. Pa posle do faksa i onda sav ovako skenjan (otišao u 10 od kuće, vratio se u 19h) dobijem lepu vest da mi najbolja drugarica dolazi u Julu. \o/

Baš me je nešto oraspoložilo to itd... Inače danas je bio mojoj sestri rođendan. Zvala me je sutra da dođem kod nje na neku klopu, a nemam pojma šta da joj qpim + nisam nešto pri parama. :/

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

znaci, svi znate za film 'boss nigger' i brate, skine ortak i pustimo i brate ladno je samo 'boss' i niko ne prica 'nigger':( jebem ti verziju da ti jebem, pa da li je moguce...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bolestan sam...a sutra sta god da se desi moram u skolu....

grlo raspalo...o boze

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

izgleda da cu morati da batalim musli, po ceo dan sam naduven i prdim ko azdaja [V] (ako je od njega)

besmislenost ovog posta me toliko odusevljava da sam morao da uradim edit, i stavim nesto sto ima vise smisla:

star-wars-darth-vader-sense.jpg

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...