Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

imamo mi u komsiluku nekog klinca , slucajno isto se zove Darko, koji je toliki retard da mu je verovatno latinski naziv Homo moronis.Mislim, klinac nije mogao da se upishe u saobracajnu skolu i kada god treba da izgovori rec duzu od tri sloga, mora prvo da trepne. I tako...Jednom drugom klincu u komsiluku se cale obesio u kupatilu posto mu je dijagnoziran neki oblik terminalnog raka. Dare srece tog klinca na ulici, nekoliko dana posto smo svi u zgradi saznali za nesrecu, i prilazi "E cao, kako ti cale. Cujem obesio se?" Klinac sav uplakan, praktichno vristeci trchi kuci, iz zgrade izlazi njegov stariji buraz koji deluje kao Wulfgarov i Vuduov wet dream, i ubacuje dotichnog Darka u kontejner.

Sta je naravoucenije cele ove priche - kada se zovesh darko, i ne mozesh preterano da se izblamirash, jer sa tim imenom ljudi i ne ocekuju previshe od tebe ;)

just kidding

in any case, ako je neko zaludan danas - http://www.cfsl.net/?forum=viewtopic.php%3Ft%3D22455

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doshla kevina drugarica kod nas, ja udjem u sobu da se pozdravim i ona mi kazhe "jao promenio si frizuru" a ja reko "da, da, vidim i vi ste" i dobijem odgovor "takve su okolnosti"... i posle 5 sekundi skapiram da je zhena pochela da nosi periku zbog hemoterapije :/

epic fail

desi se pogresi covek...

mada sam ja obicno bio onaj koji bi trebalo da padne u sevdah...

end speling polis iz hir, it iz not hemoterapija, it iz hemioterapija.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

sinoc je bilo toliko dobro u klubu, da sam odlucio da vishe ne izlazim, ono ne moze da se ponovi...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...