Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

crank 2

sta reci, film je postao trash vec, mozda je malo zajebao i tarantina i ricija :)

ukradene igre..gta, hitman, max payne

sasvim lepo odradjeno, stratam lud kao i uvek :)

fin kraj al ja ga ne bih nastavljao

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Care to elaborate ?

Bah mrzi me iskreno, gledao sam film kao klinac, gledao sam ga skoro ponovo, i samo ga gledam i nista ne osecam kao kod nekih (cak i losijih) filmova.

Ali rezija i soundtrack prebijaju.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

poslednji deo iz Rocky edicije

plakao sam od uzbudjenja i srece, Silvesteru oce i majko!!

EDIT

sad gledah Hulka novog

U JEBEM TI ZIVOT STARK SE POJAVLJUJE U FILMU I NAJAVLJUJE NEKI TIM

JAOJAJOA

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

GENERATION KILL

series.557.IMAGEN1.jpg

Odlična serija o invaziji na Irak iz 2003. iz perspektive izviđačkog voda koji je valjda tamo radio sve osim samog izviđanja. Dobro preneta atmosfera uz insistiranje na mnogo autentičnih stvari u vidu radio komunikacije, vrste opreme, zajebancija sa kojima se vojnici svakodnevno sreću, procedura prilikom akcija, odnosa između kurčevih viših oficira karijerista željnih odlikovanja i marinaca na samom terenu koji su u gotovoj istoj opasnosti kako od svojih nadređenih tako i od neprijatelja. Upravo taj odnos, par trigger happy manijaka kod kojih se takvo ponašanje i podstiče, kao i scene jezivih random stradanja civila i na najbolji način opisuju o čemu se u tom ratu zapravo i radi. Porediti sa Band of Brothersima nije fer, ali sama za sebe, serija i te kako ima šta da ponudi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledah pre dva dana Slumdog Millionaire-a (utisak i nije tako los), zatim uzeh i procitah knjigu i misljah kakvo djubre od filma gledah i jos pomislih da nije tako los!!!

Da se razumemo, film nema dve jebene vezivne tacke sa knjigom, da je film stvarno snimljen po knjizi onda bi zasluzio te oskare koje je i dobio, ovako ne zasluzuje ni zlatnu "bananu"...

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

The Escapist - onako, okej film al nishta dalje sem toga. totalno su preterali, a i loshe uradili flashbackove tako da kraj nije mogao da kulminira kako treba. prednost je shto nije dugachak film pa se nekako proguta.

Lucky Number Slevin - prilichno dobar al predvidiv film. masa A glumaca, malo razvodnjena pricha, al obrti su dobro tajmovani i dobar efekat daju filmu, jedino shto vremenom postaju predvidljivi.

Beerfest - ochekivao sam sve samo ne ovo :)) solidna komedija sa vrh momentima. gomila sitnih amerika, eu, nemci, hejtova :] "look they brought the monopoly money", "common guys it's euro" [roflmao] preporuka iako gluma mozhe da bude bolja :)

Seven Pounds - ovo je klasichan "vidite mogu da glumim i neshto totalno drugachije od ovoga shto sam glumio do sada" film :) okej je willy to odradio al nekako ne chuchi mu jednostavno. najsmeshnije od svega je (iako je ozbiljan film) to shto je morao da drzhi grimasu ceo film da bi ga svatili ozbiljno, a ne u "welcome to earth" fazonu :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

The Escapist - onako, okej film al nishta dalje sem toga. totalno su preterali, a i loshe uradili flashbackove tako da kraj nije mogao da kulminira kako treba. prednost je shto nije dugachak film pa se nekako proguta.

Blasphemy, genijalan je film, don't listen to this heretic.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi, cirkonom rezhu bubanj vesh mashine, nogom probijaju zidove, rimski kanal ispod tvorza, lik koji se kotrlja niz stepenice kao u incredible machines .. mislim bash je bzvz al ajde kamera nije losha pa netju da kazhem da je totalno sranje, najvetji problem pored vetj pomenutih stvari gore jesu fleshbackovi koji su previshe konfuzni i isforsirani.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi, cirkonom rezhu bubanj vesh mashine, nogom probijaju zidove, rimski kanal ispod tvorza, lik koji se kotrlja niz stepenice kao u incredible machines .. mislim bash je bzvz al ajde kamera nije losha pa netju da kazhem da je totalno sranje, najvetji problem pored vetj pomenutih stvari gore jesu fleshbackovi koji su previshe konfuzni i isforsirani.

Baš zato je dobar film, if you know what I mean...

...tj., ako razmisliš o twistu na kraju filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...