Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odgledah azdahu

prvo mislim da film ne zasluzuje toliko negativnih kritika..ne mozemo ocenjivanje filma zasnovati na tome koliko je para ulozeno u njega..

jebiga dragoijevic je prethodnim delima zasluzio da mu se veruje. ako izuzmemo a2 svakako je jedini reditelj u srbiji kome bi dao kesh za snimanje filma..

za pocetak svako ko se bavi ili zeli da se bavi glumom bi morao da pogleda jedinstvenu rolu lazara ristovskog..nesto sto mu dodje kao neka kruna karijere..isto bi mogao reci i za branislava lecica ali igrom slucaja gledali smo 3 karte za holivud tako da je njegova uloga iz azdahe na dobrom drugom mestu..

dragojevic je dosada snimao zajebantske filmove sa umetnickim elementima..ovo je prvi put da snima umetnickji film sa zajebantskim elementima..i zato se u nekim delovima oseca da se ne snalazi bas najbolje..medjutim i proed toga film je dosta kvalitetan..prica je takva kakva je i verujem da ga je DK stisnuo da je ispostuje do kraja.. to je odradjeno..

takav film se masi mozda nece svideti ali osnova je sasvim ok..i svakako ne zasluzuje da bude bacena u blato..jebiga dosta se para dalo i kusturici pa je on snimio jebenog `maradonu i kusturicu baje`..

pritom onu hrvaticu bi jebalo pola foruma..na keca..

Link to comment
Share on other sites

@ nidza

Zar nije wulfi kacio linkove za stripove? Il bi ti papirnu varijantu?

Skinuo sam, ali nekako mi se drzi u rukama jebes mi mamu, makar bio "titl" i na srpskom.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

MARTYRS

Martyrs_tp01.jpg

Uh, šta reći... Obavezna lektira za svakog filmofila, sirova brutalnost sa početka je samo krinka za nešto mnogo mračnije što počinje da se otpetljava u zadnjoj trećini filma. I obavezno štivo za sve vernike i "I'm totally down with the God, yo" likove.

Hvala Xzibitu za preporuku (i da odgleda Eden Lake, ako je ovo preživeo, preživeće i ono :), a koga interesuju morbidni krvoliptajući francuski horori, preporučujem film Inside (kratki tagovi: trudnica i mnogo oštrih predmeta....).

morbidan. u picku materinu.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

The Midnight Meat Train - dobar, sem samog kraja. nekako ubrzano nejasno, al dobro to nije ni bitno toliko, jel ako bi uzeli da tako seciramo film nashli bi na josh jedno 10x zamerki u dobrom delu filma. obozhavam vinija pa mi je to josh jedan plus celoj prichi .. a i nisam morao da chekam dugo za signature head bang \o/

Dead Set - peto epizodna mini serija. odlichna kamera, gluma je bzvz al sobzirom da je zombi movie nije toliko bitno jelte. super ideja, al su posle prve 2 epizode mnogo razvodnjili .. mogli su komotno da sabiju u 3h film

Teeth - neshto najbolesnije shto sam gledao u poslednje vreme. film je treshina, al je ideja neverovatna .. drzho sam se za 'malog' svo vreme od straha [:D]

teeth_movie_poster_comedy.jpg

sinotj sam ga gledao, jedva sam uspeo da zakuntam posle njega .. josh uvek me zhmarci podilaze :D

Mutant Chronicles - pochinje odlichno, u prvih 20 minuta odaje utisak spektakla i visokobudzetnog filma, ideja, pozadinska pricha, sve (sem kamere) je na mestu i onda ga do te mere useru da vidish da je ustvari B (a mozhda i nizhe) kategorija filma sa ispushenim lulama iako glume neke velichine

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam onaj Twilight (http://www.imdb.com/title/tt1099212/), jer sam negde skapirao da je to kao vampiri neko ludilo akcija (i trejler vuche na tu foru) a propustio sam da je u pitanju tinejdzerska ljubavna pricha sa akcionim elementima :) I onda nekako nisam bash mogao da gledam kako treba film, posto su recimo efekti bash bezveze, jer realno to nije ni poenta filma, a i film je bezveznjikav.

Link to comment
Share on other sites

INKHEART

Inkheartposter.jpg

Blago bolji od standardnih filmova po dečjim knjigama, ali ništa posebno. Glavna bolja je što traje jedno 20-ak minuta duže nego što bi trebalo, pa jednodstavno smori dok stigne do kraja (iako je ceo koncept na kojem počiva film bušan kao sir ali i zanimljiv u isto vreme).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Midnight Meat Train - http://www.imdb.com/title/tt0805570/ - haha, kakav kretenski film :)) Odnosno, nije on ovako loš toliko, gledljiv je, zanimljive su im animacije ali film isključivo može da se gleda u fazonu bez postavljanja dodatnih pitanja jer uz njih film nema apsolutno nikakvog smisla. :)) I super mi je fora, kao "glumi bruk šilds" a ono ima je 5 minuta sveukupno :)

Link to comment
Share on other sites

chekaj bre kakve animacije :) ?

a ti si uzeo da gledash film sa nadom da tje bruk shilds da da ulogu zhivota :)) znao sam da si to ti!

Iskreno, skroz me zanimalo kako izgleda Bruk Shilds u horor filmu :) Ne da je nešto gotivim nego nisam navikao.

A animacije - pa ne samo voz koji šiba već i scene ubijanja, odnosno CGI kad ovima otpadaju glave, lete oči i tako to :) Nijedna od tih scena osim ono kad po Jorgosu lije 20 litara krvi nisu lutke već animacije, eto to :)

Link to comment
Share on other sites

ne rise, bio sam u tripu da su lutke i da jedini CGI je krv koja leti onako izdashno :) to znachi da su dobro odradili posao!

a shto se tiche bruk shilds samo sam chekao kad tje da zapali tompus, nishta vishe nishta manje!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

matchpoint.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0416320/

vudi alen.

opet... i opet.. i opet :)

kakva prica. kakav triler.

prica na prvi pogled izgleda kao nesto "vec vidjeno", al kako ovaj covek moze da je zacini.. i napravi remek delo, to je strasno.

glavni glumac. nisam ga ranije gledao, bar ne u nekoj glavnoj ulozi. jako cudan lik.ne znam dal glumi pedera ili je peder. ponasanje mu je krajnje kriticno :) al nema veze, dobro je odglumio.. i vise od toga.

skarlet... skarlet je jebeno prelepa. najlepse njeno izdanje do sada :))

kakav preokret u zadnjoj trecini.. dios mio !

preporuka, ako ste fan vudija.

zao mi je samo sto ga nisam pogledao pre vikikristinabarselona, bio bi pod jos vecim utiskom.. sigurno.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Taj glumac, to je ovaj lik

http://www.imdb.com/name/nm0001667/

Gledao sam par filmova sa njim i bio je mi uvek iritirajuc, jos samo fali da je fagy pa da ga odstranim iz liste filmova koje bi potencjalno gledao.

Ovo sam gledao sa njim

http://www.imdb.com/title/tt0889588/

http://www.imdb.com/title/tt0426931/

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...