Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Pip

c'mon :D

nego

knowing_poster4.jpg

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL X10

drugim recima... kakav fail, mili Boze.

mozda i ne bi bio toliki da nije famoznog kraja.

ma sta ne bi.. extremno je glup film.

odgledao sam ga iz treceg puta..

ne pamtim kad sam odgledao dobar kejdzov film. verovatno od nacionalnog blaga, prvi deo.

i lord of war je dobar, eto..

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Green Street Hooligans 2 - Meh... nishta posebno, scene fightova su dobre, ostalo je smor vishe-manje.

The Pursuit of Happyness - Ponovo ga pogledao, u HDu sada. Jebeno predobar film. Ko nije gledao, mnogo je propustio! Preporuka.

Live Free or Die Hard - Gledao sam ga kad je izashao i pre neko veche mi palo na pamet da ga pogledam ponovo! Yippie-kai-yay, motherfucker!

.

Link to comment
Share on other sites

ko kazhe da je nikolas kage dobar glumac mozhe slobodno da skochi sa mosta. jedini film koji vredi gledati sa njim je poljubac vampira i to zato shto u njemu jede bubashvabe :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ko kazhe da je nikolas kage dobar glumac mozhe slobodno da skochi sa mosta. jedini film koji vredi gledati sa njim je poljubac vampira i to zato shto u njemu jede bubashvabe :D

hahaha ^^

ja sam pogledao vecinu njegovih filmova i ni meni nije imba...

pre sam ga cak i gotivio, a sad bas i ne...

mada cenim :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

kopolina protekcija...malo preterujete, kopola, iako je tvorac Kuma i njegovih nastavaka, nije snimio uticajni film od Drakule, odnosno da budemo iskreni josh od Apokalipse sada. Da ne govorimo sto je lik promenio prezime da ga ne bi povezivali sa stricem

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Michael Clayton

http://www.imdb.com/title/tt0465538/

Tek sada, da. Nemam sta da kazem specijalno. Ima nekih 5-10 miuta negde pred kraj prve polovine filma koji su smrtonosno dosadni, inace je film sasvim ok.

The Good Life

http://www.imdb.com/title/tt0790676/

S obzirom da sam ogroman fan gospodjice Deschanel, odgledao sam oaj film koji nije nista specijalno. U stvari, gluma je najbolji deo filma, a rezija i scenario (autorski film) su osrednji u najboljem slucaju. Harry Dean Stanton je mnogo, mnogo velika faca.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

cetiri noci sa anom - skolimowski

ko voli poljsku slolu filma trebalo bi da pogleda..lici pomalo na rane radove polanskog..

prica je prilicno uvrnuta i prosta, bez mnogo dijaloga i preterane zbrke..

prica malog coveka tipicna mozda i za nase predele...

voajerizam na vrhuncu :)

meni se licno svideo film, volim taj tip filmova, nije bitna radnja i prica toliko, koliko nacin na koji je film uradjen i kako je sve zamisljeno i odradjeno..svidja mi se fotografija i scenografija...

gledao sam jos neke filmove skolimowskog, ne tako staticne i pasivne ali svakako cenim njegov autorski rad..

od mene preporuka...nije za svakog odavde svakako..opet kazem mozda vecinu smori..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

FORTETTING SARAH MARSHALL

Forgetting_sarah_marshall_ver2.jpg

U početku deluje kao prosečan klon Heartbread Kid-a, ali se kasnije popravlja. I ovaj Englez-roker, kakav je car :)))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...