Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

izvinite sto ovde pitam al n znam gde drugo

koja je razlika izmedju filmova sa BLU RAY odnosno DVD oznakom?

na primer, gledao sam da kupim Dark Knight, Blu ray kosta oko 2500 a dvd 800, pretpostavljam da je kvalitet ili tako nesto :/

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvinite sto ovde pitam al n znam gde drugo

koja je razlika izmedju filmova sa BLU RAY odnosno DVD oznakom?

na primer, gledao sam da kupim Dark Knight, Blu ray kosta oko 2500 a dvd 800, pretpostavljam da je kvalitet ili tako nesto :/

Meni je Niggerojko donosio baš Dark Knighta od 8 giga, kad nisam pao sa stolice kolko dobro izgleda, i to na 19 inča CRT. Neverovatno koliko se više detalja vidi tako, skroz drugi film nego kad gledaš dvd snimak.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

inache bluray disk ne mozhe da chita dvd chitach chisto da napomenem :)

Baš zato je dobar film, if you know what I mean...

...tj., ako razmisliš o twistu na kraju filma.

ma to je stupidno, jednostavno su usrali sa flashbackovima film tako da je antikulminiralo to na kraju umesto da proizvede suprotan efekat.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@Maud

Ne znam, meni will smith mnogo dobro glumi, Pursuit of happyness, I am legend npr... Nemam pojma, mozda nemam taj trip kad vidim nekog glumca da je u nekom akcionom filmu da ga zapamtim kao takvog.

Mislim kad pogledas kakav je glumac bio u Prince of Bel-Air (iako mu uloga nije dozvoljavala bolje) i sad, ne mozes da kazes da nije napredovao. Meni je on jedan od omiljenih glumaca, upravo zato sto glumi u velikom broju zanrova.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao pursuit of happyness bash sam stavio da se skida, pa tju motji neshto da kazhem i na tu temu :) i am a legend je akcioni film. ne znam na koliko to zhanrova mislish, ono 99% njegovih filmova koje sam gledao su ili akcija ili akcionakomedija. za te uloge meni je okej, ne neshto wow, ali okej. ima naravno i mega filmova koje ne mogu da se zamisle bez njega kao npr. independence day ili man in black ali to su sve akcije u kojima nije akcenat na glumi nego na kul onelinerima i mnogo batina. princ of belair mu je mozhda i najzahtevnija uloga, sobzirom da je tada bio klinac, da ima mnogo epizoda i da nije akcija (mada koliko lupa po glavi onog svog burazera mozhe da bude [:D]). tako da moj sveopshti utisak je da treba da prepusti dramu nekom drugom, a on da se drzhi batina :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pogledaj nešto sa prirodom, pašćeš na dupe :)

+1

Preporucujem Planet earth serijal, prosto predivno.

Sto se tice kada krenes sa HD nema povratka, 100% je istinito. Uzeo pre 4 meseca lcd 40 inca Samsung A656, sto je usledilo prelazenje sa 1mb na 4mb net, sto ima dalju posledicu nedostatak prostora na hard disku. Skino sam oko 500gb HD ripova za par meseci, mada kada pogledas i nije tolko puno, mogo sam mnogo vise da skinem da sam imao gde sve da trpam, tako da ce morati jos par hardova u skorije vreme.

Link to comment
Share on other sites

Za nove stvari (i relativno nove je ok), ali valja nešto sačuvati i za buduće generacije a neće sve uvek biti dostupno na internetu. A i verbatimi su, like, 200 dindži za deset komada, čak i dabl lejeri nisu više toliko nedostupni.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nije problem cena, problem je trud. treba se lerati do grada po diskove, samo rezanje je pipavo (stavljaj, vadi, piši, sklanjaj), a treba to sve i katalogizovati i držati negde i blablalba lenj sam mnogo!

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao pursuit of happyness bash sam stavio da se skida, pa tju motji neshto da kazhem i na tu temu :) i am a legend je akcioni film. ne znam na koliko to zhanrova mislish, ono 99% njegovih filmova koje sam gledao su ili akcija ili akcionakomedija. za te uloge meni je okej, ne neshto wow, ali okej. ima naravno i mega filmova koje ne mogu da se zamisle bez njega kao npr. independence day ili man in black ali to su sve akcije u kojima nije akcenat na glumi nego na kul onelinerima i mnogo batina. princ of belair mu je mozhda i najzahtevnija uloga, sobzirom da je tada bio klinac, da ima mnogo epizoda i da nije akcija (mada koliko lupa po glavi onog svog burazera mozhe da bude [:D]). tako da moj sveopshti utisak je da treba da prepusti dramu nekom drugom, a on da se drzhi batina :)

Meni I am legend definitivno nije akcioni film, iako ima takvih delova, ali to sigurno nije, tesko ga je svrstati u bilo koji zanr ali akcioni film iskljucivo nije. On je u filmovima u fazoni Men in black glumio mnogo, ali kazem ti ja nemam takav trip da kad gledam nekog glumca kao sto je on, da ne mogu da ga zamislim da igra u nekom drugacijem filmu. Npr. mozda sa arnoldom svarcenegerom ili van damom je drugacije, ali to mi je vise do naglaska i izgleda lika.

Kad budes skinuo pursuit of happyness javi. :D Meni je to jedan od omiljenijih filmova, a kad odgledas recicu ti zasto. :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi kako cuvas dvd-ove, mogu i do 5god da traju.

Vece je cimanje rezati i naci mesta gde drzati gomilu cd-ova, trazenje odredjenog filma u gomili i ubacivanje u cd-rom svaki put kad oces da gledas.

Hard disk je bolje resenje, mada i on moze neocekivano da rikne, tako da nikad niste sigurni.

Link to comment
Share on other sites

O čemu vi pričate, imam očuvane diskove i po 13-14 godina stare i rade besprekorno, neki od njih kupovani i na pijaci (Redneck Rampage oba dela, sa originalnom CD muzikom Mojo Nixona, absolutely priceless nowdays).

Elem,

TALES OF THE BLACK FREIGHTER

j5i6mq.jpg

Dvadesetominutna, animirana storija inspirisana iscepkano ispričanim stripom unutar stripa Watchmen (ko je čitao strip zna o čemu se radi). Sve je top notch odrađeno (normalno), ali definitivno je trebalo da bude utkano i u sam film (ako dobro razumem, to nije slučaj, ne znam, nisam gledao film još), i to na ovaj, animirani način i isto ovako iz delova, jer odlično dopunjuje glavnu narativnu nit Watchmena.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

O čemu vi pričate, imam očuvane diskove i po 13-14 godina stare i rade besprekorno, neki od njih kupovani i na pijaci (Redneck Rampage oba dela, sa originalnom CD muzikom Mojo Nixona, absolutely priceless nowdays).

taj fazon, prestanite da koristite diskove kao podmetache :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...