Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

Evo rapidshare link za epizodu kome treba

Znaci u finalu sezone ima da vidimo ko je Dzejkob... Verovatno ce to biti neko od ovih jadnika zaglavljenih u 1977...

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je neko ubije od kurca ili ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jako mi je dobro kako lately u serijama jebu kevu s muzikom.

primetio sam to u dexteru a sada i u lostu, kako imaju obichaj da budzhe te gej emo smor melodijice tokom cele sezone, a onda poslednje dve epizode ubacuju "glavnu temu" tj neku mega zaraznu i dobru melodiju koja skroz digne atmosferu (u ovoj epizodi u 40om minutu)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni se to bas svidja.To je Kate sa pocetka serije,zajebala bi sve.

A ovaj peta sezona je nekako prosla bez centralnih likova.Svako je imao po epizodu,dve.Dok su u proslim sezonam bili likovi koji su nosili dobar deo iste.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ništa neće oni da odrade, ispašće neki time looop na kraju, svaki put kad su pokušali da promene nešto, uvek se desilo nešto da se to ipak ne dogodi i da se stvari dese onako kako su se desile (ili kako su zapisane). I cela stvar sa Ričardom i ranjenim Lokom vuče na standardne vremenske paradoske iz filmova, Lok nije mogao da pošalje Ričarda samom sebi, da od ranije nije znao da treba da ga pošalje samom sebi kako bi se stvari desile kako su trebale da se dese.

I zašto pegava-šmegava ne pokušava da spreči Džeka da aktivira bombu, ako ovaj uspe i ona sleće pravo u aps, bez obzira što će kao da kidne sa ostrva podmornicom.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa u sustini promene mogu da nastanu samo dok su oni na ostrvu, ako oni odu sa ostrva, real time kate ce ici u tvorza, a sadasnja kate ce blejati u veselim 70tim :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Šta ako ispadne da je upravo detonacija bombe u stvari kriva za taj energetski overload koji će rezultirati stiskanjem gumba svakih 108 minuta? Neka full eksplozija to isključuje svakako, ali možda se bomba upuva ili nešto pa izazove neki ograničeni incident.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Lok nije mogao da pošalje Ričarda samom sebi, da od ranije nije znao da treba da ga pošalje samom sebi kako bi se stvari desile kako su trebale da se dese.

how do you know?

island told me

E sad, koji je trip sa ostrvom? odnosno, shta je ono, kako 'komunicira' sa lokom itd Kao da ima mind of its own ili shta vec...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...