Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo odgledah početak ponovo i nisam video nigde da se spominje godina... a i mislim da je on u 'sadašnjosti' jer je sa ovim drugim putnicima, a oni koliko znamo ne skaču kroz vreme kao Sawyer & co.

nemam pojma videćemo, meni je ova sezona poprilično dobra...

Link to comment
Share on other sites

takođe, četvrta i peta su izvadile situaciju, posle gadno smorne treće. I ja sam skapirao da je on u sadašnjosti, i da je pao sa ovim drugarima, osim ako samo ostrvo nije 3 godine iza [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

shta su presrali?

chovek je umro, a onda se vratio kroz vreme 3 godine (tj u period u kom josh nije mrtav)

Nisu sa Lokom,vec sa novim avionom.Gomila stvari,oko starog,je ostala nerazjasnjena,a ubacili su novi sa novim likovima.Bilo bi sranje da neki likovi sluze

kupovini vremena i gomilanju.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

mene samo josh uvek buni ona scena gde je faradej u rudniku. to znachi da ima josh gomila nechega u medjuvremenu shto se desilo a tek treba da isprichaju, shto znachi da je srecni rijunijon svih starih aktera prolongiran za josh jednu-dve epizode!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

omg sad mi ništa nije jasno...

Kako su oni mogli da se sruše avionom na ostrvo i odu 30 godina ranije o istom trošku. Jbti mnogo je postao konfuzan time travel u ovoj seriji.

Seti se kada im je Elois objašnjavala da se ne može doći na ostrvo tek tako, već da moraju biti svi na istom letu koji će u tačno određeno vreme omogućiti dolazak na ostrvo. Ako su oni prošli, ajde da kažemo kroz neki portal, gde vreme teče drugačije onda će se i oni automatski naći u tom vremenu, ne u onom odakle dolaze.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako su oni mogli da se sruše avionom na ostrvo i odu 30 godina ranije o istom trošku. Jbti mnogo je postao konfuzan time travel u ovoj seriji.

pa oni se nisu srušili nego su se 'flash-ovali' nazad u vreme, dok su ljudi koji su se srušili avionom (među kojima su i Locke i Ben) u sadašnjosti. Jedino još ne znamo gde su Sun i Sayid, i eventualno Aaron za kog je pitanje da li je bio u avionu.

vrh je ova epizoda, oduševio sam se kad sam video statuu na početku, jedino mi žao što nisu ostali u tom vremenu da saznamo više o tome, ali kapiram da će do kraja serije i to biti pokriveno...

Link to comment
Share on other sites

Ako zagledas malo bolje videces da statua drzi stvari u rukama, tacnije vidi se da drzi Ankh u desnoj ruci, simbol "vecnog zivota" u starom Egiptu. Prikladno sa pricom i u skladu sa hramom koje cuva "crni dim" cudoviste. Sad, da li je u pitanju statua boga ili faraona? Pojma nemam :). I da, slazem se sa svima koji su rekli da su se podelili priliko "pada".

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@trooper

Nemoj se buniti oko pada aviona, nego uzmi zdravo za gotovo. Videli su flash, vratili se kroz vreme (selektivno, naravno, kao sto je to bivalo sa Oceanic ljudima proteklih n epizoda) i to je to :)

Zanima me kako ce se prica odvijati za Bena i Loka. Ocigledno je da su odlozili Sun da bi napravili neki mega giga emo momenat sa Jinom. Sajid je misterija :)

Ima i dosta pitanja:

-Sta je sa Danijelom 3 godine kasnije (ne verujem da je usao u podmornicu, jer bi naglasili) i gde se on uklapa u onu sliku kad je rudar?

-Kolos, naravno, ali ne verujem da je nesto bitno.

-Zatim, gde dolazi prica o ubijanju cele Darme od strane Others-a?

-I mother of all Lost Q-s: sad kad su svi na ostrvu, sta to big treba da se desi (tj. da li ce saznati sta bi bilo da ih Ben nije skupio)?

Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje jedno tj nije mi baš najjasnije. Ako je kao što kaže Faradaj sve kako je bilo i ne može da se menja, šta će onda da se desi kasnije sa njima, da odu sa ostrva, da se sruše avionom i da se ničeg od toga ne sećaju? Do sada, ovo sa time travelom mi je bilo ok, sada ne razumem baš najbolje.

Link to comment
Share on other sites

niti ja razumem momenat gde faradej kazhe onom gariju neshto i u sushtini promeni garijevu proshlost. ne znam, bash su ga zakomplikovali a sojera su kao lika vrlo ubili.

kontam da mislis na to kad je rekao dezmondu da potrazi njegovu kevu?

koliko ja vidim sve to sa putovanjem kroz vreme ja kontam nesto ovako, zamislite dve linije, jedna predstavlja vreme van ostrva, dakle vreme koje ide za sve, a drugo predstavlja vreme koje vazi na ostrvu. i sad te linije su bile vise manje do ove sezone uravnotezene, sa stalnim kasnjenjem ostrva za neko vreme. i dok ljudi prozivljavaju vreme regularno van ostrva, ostrvo je sad krenulo da skace napred - nazad, medjutim ta linija jos uvek ide napred samo kroz drugo vreme, znaci ona i dalje prati liniju vremena van ostrva, u sustini kad je faradej rekao dezmondu da nadje njegovu kevu na ostrvu, dezmond se toga setio u "tom istom trenutku" kad je on bio van ostrva, to objasnjava zasto ga se nije setio odmah kad je dosao na ostrvo, jer u tom trenutku kad je faradej dosao na ostrvo on mu to jos uvek nije rekao. zakomplikovao sam strasno i kontam da teorija ima strahovitih rupa kao recimo kako je onaj lik otisao kod lock-a da ga testira kao klinca, i kako je penin cale poslao onog crnca da nagovori locka da ide u australiju. ali to je mozda sve zbog toga sto je lock specifican slucaj, kao sto su nagovestili vise puta. ma dunno i ja kenjam mnogo :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...