Jump to content

zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jes vrh slika,al tamo je ljudi svako naselje raj na zemlji.svako seoce,svaki gradic...nagledao sam se slika koje je zet slikao,i to je za nepoverovati.kao da je neko obradjivao slike mesec dana,sve pod konac,zgrade/kuce prelepe...

jedva cekam kraj dine da odem u posetu,konacno:D

Jedan ``KOMADIC`` i tamo ste :)lsd_collage2.jpg
Link to comment
Share on other sites

KOD NAS?!?!?! Ako kod nas ima ovako nesto secem patku na tri dela! U najboljem slucaju dobijes komadic jednobojnog kartona potopljen ko zna cime :DDD

Ko te jebe kad si uvrshio tjosak! :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A sada malo matematičko pitanje za forumaše. Znam da volite.

Kažite mi zašto ova slika ima topologiju torusa?

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Slikano ovih dana u Jagodini xD

27052009185.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...