Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napio sam se u Jagodinskoj kafani, od jagodinskog Chiche i smuvao lepu Madjaricu i mnogo mi, ali onako bash mnogo lepo :DDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Probudio me ortak u 5 da ga vozim kuci, onda dosla ortakinja iz Nisa pa smo do 7 pili kafu, pa smo onda otisli kod mene pravili pomfrit i odlucili da posetimo njegovu rodbinu u selu, natocili goriva, stigli u selo jeli kao stoke prespavali neko vreme, izasli napolje palimo kola nece.uzimamo od dede 10 L goriva, nece.Dolazi seaski automehanicarski skiller i popravlja mi auto.Onda kod njega na po pivo.I sada sam konacno u Boru -_-

And it ain't over :))))

Znaci moram da nastavim razvoj dogadjaja od tog trenutka.Znaci vozili smo se kolima po gradu i odlucili da odemo u BG vozom u 3 ja ortak ta nislijka.U 11 smo bili u BG-u, ceo dan proveli u stanu kod drugara, pa uvece dzokavac, ujutru odma jedan posle budjenja, pa do Pionira na tekmu, pa uvece do nekog kluba, slusali neki francuski bend i onda kao idemo za Bor vozom u 4 i 20, a onda negde na 70% puta padne kamion na traku, pa nas isterase iz voza u neko selo a tamo hladnooooooooooooo i mraz a ja mokar :S Pa cekali caleta da dodje kolima ( 3 sata mu trebalo zbog snega ) pa nazad isli okolnim putem i posle 12 sati stigao sam kuci -_- Kao da sam na more isao !

It is finally over .

Link to comment
Share on other sites

ja, absolute, neo, manager i peja (mada n'ume).

petorka za visoke domete.

imas termin?

ma ne, ja pikam fudbal, a ovo su neki likovi igrali termin pre nas u sc vracar, a meni bilo dosadno posle mejdena jer sam dosao ranije :(

nekad sam i znao da igram basket, ne igram ga aktivno vetj 10 god.

elem odo da se sisam, fotkam i da povadim dokumenta nova

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Napio sam se u Jagodinskoj kafani, od jagodinskog Chiche i smuvao lepu Madjaricu i mnogo mi, ali onako bash mnogo lepo :DDD

I nosis neki netbuk sa wirelessom da nam se odma pohvalis, a :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sa setom mogu da konstatujem da ovo vreme ne ide na ruku true basket fanovima...:(

bas sam se prosle nedelje ponadao da ce prolece doci koji mesec ranije, ali, ajvar...:(

Inace, prava zimska idila jutros....vozim se basom, razmisljam nesto i gledam crno dzipce kako se primice raskrsnici, kojoj prilazi i autobus u kome se i ja vozim...naravno, da je doslo do sudara i naravno da je baja sa dzipchetom zapalio sa "licinog mesta" :)

Bacilo me jedno metar u stranu, ali zahvaljujuci refleksima iskusnog korisnika usluga produzenih limuzina GSP-a, sve je proslo ok :)

AH, pobili se u skupstini...verovatno ce im sad u skupstinskom restoranu nabiti pampure na viljuske i nozeve, da se ne izbodu medjusobno :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

kako je lepo voziti se u najsigurnijem autu danashnjice :P

oooo fala bogu pa si prod'o nissana!! :)

bio sinoc na prezentaciji nove fieste, svi kenjaju kao finansijska kriza ovo-ono, a oni spickali ko zna koliko novaca sa za to jedno vece... bilo jedno 500 ljudi u onom njihovom salonu, program vodili ona marijana i borka tomovic, pevao mali vukasin iz operacije triumf, pio se sampanjac celo vece... shiroko.

danas bukvalno ne znam sta cu da radim sa sobom, u najavi dosada godine.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...