Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kompleks nego sta. sve sto ne mozes da pojmis je neciji kompeks!

pa ko normalan se hvali slikom kako ga rikvestuju pederi..? sta je sa mozgom?

Lik se nije hvalio.
Edited by Nikitovic Marko

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Da sigurno cete pobediti Dakicu u trollovanju!

smrdeo za sve pare na kung-lanju, uopste nisam u formi jebem ti dijetu.

Inace isao u delta siti da nabacim odelce za svadbu. Opet isti simptomi kao i prosli put. Ja kad udjem u te megatrznjake, ko demjan u crkvu. Vrti mi se u glavi, smrdi, znojim se, sav se usapunjam. Kad ce vise ta kriza punom parom da osine da sravni sa zemljom i zapepeli radnje koje se zovu "zara for man" "make-up and the city" "bershka" i slicno...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fatso, molim te, budi na nivou. Urban i fensi covek vishe radnje ne zove radnjama. Sada se radnje zovu OUTLETI .

debilizam, koji ajde mogu da istolerishem kada se radi o nekom mega velikom objektu, ali je krajnje komichno kada osvane na 3x3 radnji bez mokrog chvora u Balkanskoj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kompleks nego sta. sve sto ne mozes da pojmis je neciji kompeks!

pa ko normalan se hvali slikom kako ga rikvestuju pederi..? sta je sa mozgom?

Pa ne mogu da pojmim kako si ti skontao da se ja "hvalim" ? Ok, rekao si da nisi mislio buvalno, onda pitanje: cega treba da se stidim? Addovao me peder, treba da se stidim i da krijem to zbog? da daki ne bi bio ljubomoran? :)

Uostalom, odgovorili su ti i drugi umesto mene... i da naglasim, skrnavo mi je da te tovarim da si peder, zaista mi je glupa i istrosena fora, nhf :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...