Jump to content

windows 7 public beta


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja malo gledao i nešto nemam pojma, isto je kao Vista :) Imamo neku verziju ovde na poslu da se igramo. Međutim, ono što me zanima jeste da li će Windows 7 zaista stići "tako brzo" da jednostavno preskočim ceo jedan operativni sistem kao što je Vista, pošto se do sada tako nešto nije desilo. Furao sam DOS+3.11 pa onda 95, pa 98 (SE i Milenium sam izbegao :)) pa onda XP i sad uspešno odlevam Visti (osim na laptopu gde je stigla instalirana) a Windows 7 je relativno blizu.

Možda dam šansu Visti kad izađe SP2 pa vidimo kako izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Sem ako ne kupi Mec :) Inace sada sam ga skinuo pa cu da ga probam. Bas me zanima kakav je u odnosu na danasnje OS-ove.

[EDIT]

I moje testiranje win 7 se zavrsilo [:p] Skinuo sam 64 bitnu varijntu. Proverio md5 cheksum narezao i krenuo na instalaciju

09012009050.jpg

a onda ovaj

09012009052.jpg

I tu je stao i vise se nije pomerao odavde. Samo da napomenem da na tom kompu rade XP SUSE i Ubuntu bez ikakvih problema dakle HW je 100% ispravan.

I da koriscenje istog moze da dovede do ostecenja MP3 fajlova ??? lol

http://windows7news.com/2009/01/02/windows...mages-some-mp3/

Link to comment
Share on other sites

da, da, da, al meni je najjace ovo "resenje"

Microsoft also recommended that users back up all MP3 files before installing the beta, and set all of them to "read-only" status by right-clicking each file in Windows Explorer, then clicking the General tab and selecting the "Read-only" box.

MS je opet objasnio sa najbizarnijim bagovima ikada. Jebeni carevi.

a tvoj problem izgleda nije usamljen

http://www.xkcd.com/528/

[:D]

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Ja malo gledao i nešto nemam pojma, isto je kao Vista :) Imamo neku verziju ovde na poslu da se igramo. Međutim, ono što me zanima jeste da li će Windows 7 zaista stići "tako brzo" da jednostavno preskočim ceo jedan operativni sistem kao što je Vista, pošto se do sada tako nešto nije desilo. Furao sam DOS+3.11 pa onda 95, pa 98 (SE i Milenium sam izbegao :)) pa onda XP i sad uspešno odlevam Visti (osim na laptopu gde je stigla instalirana) a Windows 7 je relativno blizu.

Možda dam šansu Visti kad izađe SP2 pa vidimo kako izgleda.

Koliko sam ja shvatio celu prichu, (i pomalo je uprostio) Win 7 i jeste Vista SP2, samo shto Microsoft ochito misli da tje lakshe zameniti XP novim brendom, nego service packom za neuspeli pokushaj.

A josh tje pride da izmuzu koji dolar i od svih onih koji su kupili Vistu i sad tje morati da odustanu od nje i predju na Win 7.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

pisao sam u pleju proslom o novom windowsu..

btw lol stator ima 4:3 monitor

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...