Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma soderling ako prodje drugo kolo... :/

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je istina, ali sam cuo pricu da ana ima tezak poremecaj, da ponekad ne moze da razlikuje levu i desnu stranu, i da se zbog tog poremecaja ponekad pricinjavaju 2 loptice ? doktori joj preporucuju da prestane da se bavi tenisom ... jel iko upucen mozda ?

npr. danas kad je vezala 2 duple greske, prilikom servisa par puta je bacila lopticu u vis, previse u levo ili desno, cak par puta je ponovila ceo servis ...

ako je istina, stvarno mi je zao, jeste ona zaradila para i para, ali ipak mi je krivo jer moze mnogo vise...

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

To bacanje loptice ukrivo pa je onda juri reketom se desava zato sto ne zna da servira,to radi u svim mecevima,, takodje i kad je pusti da padne na zemlju jer je previse ukrivo bacila.Realno nije lose biti No 13 u profi tenisu ,makar to bio i zenski tenis.

Link to comment
Share on other sites

Nije da ne zna da servira, nego ne zna da baci lopticu uspravno.

to je i najkomplikovaniji deo servisa, od bacanja zavisi sve posle, bukvalno ti ceo udarac diktira način na koji si izbacio lopticu. i ne baca se uvek pravo uvis.

normalno je da pustiš da ti padne loptica ako je nisi dobro bacio.

Link to comment
Share on other sites

dobro bachena lopta je 70% servisa... pa kad stojim sa strane i gledam ortaka kako servira po bachenoj lopti se u vecini slucajeva se moze videti jel ulazi servis ili ne, decko je pokret sa rukom mehanizovao i bukvalno radi kao REPEAT funkcija...

jbg recimo federer baca loptu uvek isto ali moze da odservira sve tipove servisa u bilo koji ugao terena, to su jednom prikazali, znaci servis mu je unreadable za razliku od nekih kojima citas tako sto gledas gde bacaju loptu, npr ja kao desnjak bacam levo uvis za kick, napred za ravni, malo desno za slice... jbg :/

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam nikog ko bi posle toliko godina bavljenja tenisom, bio toliko dekoncentrisan da ne moze da baci uspravno lopticu prilikom servisa toliko puta za redom, sto opet mozda znaci da je neki poremecaj u pitanju... mislim ok je kad neko jednom u toku 3-4 gema baci loptu lose zbog gubitka koncentracije, ali stvarno se previse krivi...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...