Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maria Kirilenko (RUS)

najlepsa teniserka ever, ne znam sta seru ovi sa sharapovom i ivanovickom

cibulkova? daj molim te, vidi ti tu facu, taj mrgud pogled, taj nos, te debele noge, a ima 160cm GTFO

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

hahahaha XD

DominikaCibulkova1_433x650.jpg

Dominika_Cibulkova_9.jpg

eto vam XD

ali opet

evo vam i rambo

haha

serena-williams-bikini.jpg

1388.jpg

XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

i highl1ja da nasminkas pa bi se cinio kao macka, raspada se ova Cibulkova in real...

na to pokusavam da ukazem :)

kirilenko je pro

a sa druge strane ana ivanovic mi je smesna sa sminkom

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

i highl1ja da nasminkas pa bi se cinio kao macka, raspada se ova Cibulkova in real...

ode warn sine :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako tjemo tako onda je svaka riba ruzhna.. poshto se njih malo rodilo savrshene - bez pudera. Ja ostajem pri svom mishljenju da je Cibulkova prelepa, dodushe to je stvar ukusa.

o ukusima ne vredi raspravljati ali se na njih moze sta?

facepalm.jpg

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Slatka je Kirilenko, takodje i Cibulkova. Ali Gisela Dulko mljac, mljac. (:

Shto se tiche Sharapove i Ivanovitjke, uvek su mi bile nekako... blah. [:(]

Enivej... Haas vs Djoka, 6-3, 6-7, 6-1

Ali kako mi ide na kurac Djokovitj, i kako bih mu lupio shamar svaki put kada krene da lupa reket i izgrava neko ludilo, i kako me nerviraju domatji komentatori. :(((

Svaka chast Haas-u, lepo je odigrao sve mecheve na ovom turniru i bash mi je drago s obzirom kakve je sve probleme imao u karijeri, dzi dzi. Nadam se da tje se vratiti u top10, pod "stare dane", totalni je gotivac kao lik i kao teniser i kako je danas igrao moze da dobije i mnogo raspolozenije (u odnosu na Djokinu igru danas) top igrache.

I da, mnogo mi se svidja trenutno stanje na sceni mushkog tenisa, zanimljivi mechevi, mnogo iznenadjenja, kvalitetna igra od strane "outsider"-a i tako. Jedva chekam Wimbledon, bash jako jako! (:

Link to comment
Share on other sites

tebe sarmo ću još i da pustim bez warna, stara si škola [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ T_T

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...