Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da Roger ima manje-vise otvoren put, svaka cast ostalim momcima, ali mislim da ovog puta nece propustiti priliku da osvoji RG po prvi put i da se izjednaci sa Samprasom :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

e, meni je ortak rekao da je gonzalez slagao na olimpijskim kad je igrao vs blejka? kao, pogodila ga je loptica u reket, ali je bila frka s poenima pa nije hteo da prizna? moze neko da potvrdi to?

ako je to istina, ne volim ga vise

da, i mene je smorio tada... skot

Link to comment
Share on other sites

e, meni je ortak rekao da je gonzalez slagao na olimpijskim kad je igrao vs blejka? kao, pogodila ga je loptica u reket, ali je bila frka s poenima pa nije hteo da prizna? moze neko da potvrdi to?

ako je to istina, ne volim ga vise

prikazivali su replay i videlo se da ga nije pogodila loptica u reket uopste, secam se toga, Blejk se bunio pola sata a za debljinu loptice ga je omasila

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto se cudis,kad si video njegovu igru.Ja ne pamtim da sam video tako mocnu igru na sljaci,nisam doduse expert za tenis,ali znam da je prepoznam kad je vidim.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...