Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S' tim sto ti nisi psihijatar. :)

Al' dobro, mislio sam da imas insajderske informacije pa da nam udelis, al' ako si ga etiketirao da je debil samo na osnovu tvog dojma iz nekog intervjua, onda u redu. :/

Mada, moram da priznam, na tim intervjuima koje sam i ja video, decko se ponasa i deluje sasvim normalno.

:-)

Link to comment
Share on other sites

pored svih selebritija u Srbiji, On je debil(da znam da cesh sada da kazesh 'naravno da nisam mislio da je samo on ili slichno')

zakljuchio si na osnovu njegovog ponashanja na intervjuima....mda

iako vazi za fer igracha na terenu, uvek se sa poshtovanjem odnosi prema protivnicima, uvek daje umerene i adekvatne izjave na konferencijama...sve to i posle pobede i posle poraza...i ceni ga jako puno njegovih kolega(na prvom mestu Nadal)

Kakav treba da bude? meni eto to nije jasno.

kada se samo setim rodzerovih izjava i siktanja kao golum posle poraza...pichka

Link to comment
Share on other sites

nole je po mom skromnom misljenju naj.. pih, da kazem vaspitaniji teniser iz vrha one liste

mozda se nervira na terenu i to, i mozda je imao neke ispade u proslosti, ali u svim intervjuima je odmeren, kulturan i vidi se inteligentan decko

steta sto nema vise takvih ljudi u srbiji

 

 

Link to comment
Share on other sites

jeste brate, mrzim ga zato sto je uspesan...ajde palite bre sa tim pricama, nasli ste meni da kenjate kako procenjujem ljude sa tv-a...pa sta, mozda nisam psihijatar, al sam dobio 10 iz iste...i da, imam i informacije, al mi ne pada na pamet da ih delim ovde sa vama...i sta ste se uhvatili za to, ja mislim da je nole sisa od coveka i egocentrik, sta vas zabole za to...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja imam deset iz kvantne mehanike, pa se ne pravim pametan da znam mnogo iz iste. Pitali smo te nesto, tvoje je da li ces da odgovoris il' ne, niko te ne tera, no nema potrebe da se srdis ako se ne slazemo s' tobom ili tvojim nacinom prosudjivanja.

I koristi normalan ton ako planiras da diskutujes dalje.

Nadam se da me neces shvatiti pogresno, ali, za pametnog coveka, postovi su ti neodmereni i nadobudni za medalju.

:-)

Link to comment
Share on other sites

jeste brate, mrzim ga zato sto je uspesan...ajde palite bre sa tim pricama, nasli ste meni da kenjate kako procenjujem ljude sa tv-a...pa sta, mozda nisam psihijatar, al sam dobio 10 iz iste...i da, imam i informacije, al mi ne pada na pamet da ih delim ovde sa vama...i sta ste se uhvatili za to, ja mislim da je nole sisa od coveka i egocentrik, sta vas zabole za to...

kako god hocesh

Link to comment
Share on other sites

ja sam vam normalno odgovorio da je to moj utisak o coveku, a vi ste krenuli da me prozivate kako mogu da procenjujem nekoga sa tv-a...no nebitno, ne vidim sto bi se svadjali oko gluposti...

edit// i da, valjda i ja mogu da budem nekad nadrkan majku mu, nema se uvek para za rakiju! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nece nadal jos dugo digra profesionalni tenis, izgleda da ima hronicne probleme sa kolenima

Da bi nastavio da igra tenis duze od 2-3 godine, mora godisnje da pravi pauze od po 3-4 meseca (ne mora odjednom, izgleda da je to vec poceo), i da smanji generalno intenzitet treninga, jer covek daje na svakom treningu 120%, makar bilo i zagrevanje pred finale GS-a. Naravno da je zato najbolji, ali ce se raspasti.

Federer moze lagano jos 7-8 godina da igra sto se tice stanja njegovog tela.

I ne, nisam ja ovo lupio ;) info je od najboljeg ATP lekara (ne znam ime, preneo mi prijatelj doktor) koji leci sve tenisere...

Sto se tice Novaka, jedan od najpozitivnijih likova i u teniskom vrhu i medju nasim "poznatim" licnostima. Ko god je gledao neki intervju ili emisiju sa njim moze da kaze isto. Otac mu je idiot.

Link to comment
Share on other sites

ih, zivojin misic i nole, bas pravo poredjenje:)...i ne omalovazavam ja njega, on je u poslu kojim se bavi jedan od najboljih na svetu, al to ne znaci da je jebeni svetac...misic je radio neke malo poznate stvari koje bas nisu za pohvalu...ali nebitno, da ne serem vise, posle cete da kazete kako prosipam pamet:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi bekhend slajs keva na travi.Patrik Rafter je tako dolazio do finala wimbldona:)Bolela vishe kichma njegove protivnike od saginjanja.Josh kad padne loptica u toj travi na nekog mrava,pa dobije neki efej.To je to :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ih, zivojin misic i nole, bas pravo poredjenje:)...i ne omalovazavam ja njega, on je u poslu kojim se bavi jedan od najboljih na svetu, al to ne znaci da je jebeni svetac...misic je radio neke malo poznate stvari koje bas nisu za pohvalu...ali nebitno, da ne serem vise, posle cete da kazete kako prosipam pamet:)

nisam uporedjivao Novaka i Mishica, gde si ti to prochitao?

samo sam dao primer kako Srbi po defaultu imaju potrebu da se pokenjaju po drugom Srbinu ako je uspeshan/uspeshniji, pa makar to bio i Zivojin Mishic(smenile su ga sujetne Vojvode i Princ Aleksandar u sred rata, zar ne?...pa su ga kasnije ponovo aktivirali...)

@ bionic

mene smara pljuvanje po nashim sportistima bez osnova

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tipsa opet ispao u prvom kolu :(

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

stih se vratio iz penzije, igra dublove sa mishom zverevim. ako prodje prvo kolo, i ako troicki sa kasom prodje prvo kolo, bice to fin matchup :D

troicki pobedio gabashvilija i cheka ga garcia-lopez koji je eliminisao wawrinku

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

troicki predao, navodno zbog povrede desnog stopala. ja ga nisam video da hramlje, sve je bilo tako iznenada :(

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...