Jump to content

2008 Best of!


GibanicA

Recommended Posts

Da Smrt failuje kao navedeni filmovi, na planeti bi bilo par triliona ljudi do sad.

Ma bre, Indijana je smece na nivou Mumije 3.

Po meni, oni koje vredi pogledati:

- Wall-e

- Batman

- Eden Lake

- Madagascar 2 (ima svojih momenata)

Ne znam kakvi su Rocknrolla i The day earth stood still

Link to comment
Share on other sites

Lol, citat koji najbolje opisuje The Day the Earth Stood Still:

"Seriously, The Day The Earth Stood Still with Keanu Reeves. How do YOU think it was?"

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

naslov filma u sustini nema nikakve veze (skoro) sa radnjom u filmu, keanu glumi vanzemaljca, i pravi je glumac za takvu ulogu, ne pokazuje emocije itd...

film je okejk, meni se iskreno dopao, samo bi vise voleo da svi odemo u kurac na kraju, a ne da bude hepi enda :(

kandidat za najbolji film godine nije nikako

po meni wall-e je naj film ove godine...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

burn after reading ti je film godine?!

sa mukom sam ga odgledao jedva i momentalno izbrisao uz svecano obecanje da ga vise nikad necu pogledati

Pretpostavljam da ti se ni "No country for old man" onda nije svideo:)

Nije mi film godine, to mesto drzi In Brugges, ali je jedan od boljih koje sam gledao.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ti se ni "No country for old man" onda nije svideo:)

Nije mi film godine, to mesto drzi In Brugges, ali je jedan od boljih koje sam gledao.

nije da mi se nije svideo ali daleko od toga da mi se svideo

on je negde u sivilu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ Gibanica The Visitor (nesto pise 2007, sto mora biti greska jer sam ga gledao na regularnoj bioskopskoj projekciji pre mesec ipo)

film je iz 2007 i nisi ga 100% gledao u "regularnoj bioskopskoj projekciji" sta god,jer je film festivalski i gledao si ga na Slobodnoj Zoni verovatno,posto sam tamo volontirao pa sam gledao sve filmove...Uzgred,bilo je mnogo boljih filmova na festivalu...

@ JoeKerr

Treba da pogledas malo vise filmova brace Coen da bi shvatio njihove filmove...Oni uglavnom rade po istoj semi sve filmove tako da mislim da ih ne poznajes dovoljno da bi pricao o njima...To sto te je smorio film ili je u "sivilu",pa mislim mumija 3 i wall-e ftw...Ja to ne smatram filmom uopste,niti bilo kakvom zabavom ali zavisi sta volis naravno..Necu vise da smaram posto mogu dogo da pljujem Hollywood a volim ono sto oni zovu foreign movies tako da verovatno imam drugaciji ukus od tebe...

Sto se tice filmova 2008..lol...ne znam sta bih rekao..nista posebno mi se nije svidelo,sem filmova koji nisu 2008 :))

Istrazio sam korejski film tj. nekoliko zaista dobrih autora..To mi je onako the best of 2008 za mene :))

U ta Zona nije bila losa,bilo je nekih dobrih filmova,moglo je i bolje...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

the day earth stood still? jel to rimejk, ili nesto potpuno drugacije?

moram da procackam sta je bilo od filmova ove godine, pa cu da ostavim neku listicu. korejanci su imali par bisera.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gde izdajes potvrde ko o cemu moze da prica i koliko para?

@topik

meni je problem sto uopste ne vodim racuna kad je film snimljen, tako da od 2008 pamtim samo ove aktuelne holivudske filmove

mozda bi bilo dobro da se topik prosiri i na najbolje sto se gledalo ove godine uopste, nevezano za godiste samog filma. takvu listu cu da okacim kasnije

lol nisi me razumeo,radi se o poznavanju autora,jednostavno covek ne poznaje rad i ne moze da pljuje po filmu koji je 3x bolji od mumije 3 i walle-a,naravno svako ima svoj ukus...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Samo sto bolji animirani film od walle-a NIJE izasao poslednjih par godina tako da prestani da se ispaljujes

lol,walle...greska je sto uopste postujem ovde medju poznavaocima filma...ne pripadam...

inace ako cenis anim film pogledaj laputu,wonderfull days,warriors of the wind,persepolis....cisto ako mislis da pricam o walleu a nisam gledao i taj i jos anim filmova...

Edited by FGB

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Bash cu sutra da overim In Bruges, eto taj film nisam izvalio uopse :>

Shto se tiche ostalih filmova iz 2008... nishta posebno, nishta shto ce ostati dugo u secanju kao neki sjajni filmovi iz prethodnih par godina...

Eto vidim, retko kome se svidja Righteous Kill, al' u moru jako loshih filmova i pun kurac napaljenih akcija sa nikakvom glumom i prichom, pa ni ne bash najboljim efektima... moze da se uvrsti u bolje filmove u 2008, bar zbog kraja i uvek sjajnih Al Pacina i De Nira... Elem, po meni je 2008 bila jedan veliki fail sve ukupno, puno zvuchnih imena filmova, a tesko da ga je neki film opravdao...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...