Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ladno sam se naspavao, po prvi put u poslednjih nekoliko meseci. mada sam kasljao celu noc, dobio sam upalu trbusnjaka od ripanja :S danas cu da sashijem litar sirupa, i da vezem inhalator za lice.

Mnogo se vi zajebavate :(

коначно...

master_br_2.jpg

распаде распали...

ја сам почео да лежем у 11, да долазим раније на посао и да једем шаргарепицу за вечеру.

чисто да знаш који је следећи ниво.

:)

A jabuka i musli za dorucak?

Mandarine za uzinu?

Cisto da znas koji je sledeci nivo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i ja se naspavao,tj zaspao pre jutra,lol ne mogu da verujem,sad pijem caj caj caj,jer mi se za jednu noc stanje pogosalo 200%,prehladjen ko konj,davao sam 2 dana prehladi a sastavi me za 12 sati i sad valjda ce me proci pre srede bar malo...

Edited by FGB

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

^Tunja objashnjava, sardina smrdi :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^senzacionalna ideja

elem, kucam polumrtav, sad cu da legnem i ustanem za novu taman... -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Haha povodom muslija, kada sam se bunio na sistematskom "ali ali kako 24 posto masti kad doruckujem musli", kada je zatrazila da joj kazem koliko kasika jedem i mleka, pa moj zbunjeni odgovor "kako mislite koliko kasika, ja to sipam do pola cinije, ona kutija mi je za 2-3 dorucka, i onako dodam oko pola litre one lepe ŽUTE kravice"

Oh majko da sam vlast sve bi nas potrpao u kamione i na ORA Fruska Gora.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali bar uneseš proteine i fosfor, a sa muslijem uneseš... šta već ima u musliju, karton? :)

ugljeni hidrati :D i to ti je najbolje da jedes ujutru :D zitarice i tako ta sranja :D najbrze se vari i ne pada ti tesko :D

@fatso :D

pa nemoj da jedes onaj musli sa cokoladom i tako tim sranjima :D imas razne vrste :D vocni sport bla bla :D i 24%masti :D ti si ko zena :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sto poredite tunjevinu i musli, niste mi jasni. super je ta varijanta tunjevina i sos sa dorucak, ali, iskreno, ne znam nikoga ko to doruckuje. sto ne znaci da je lose, samo mi je malo cudno za dorucak.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

tunja sa paradajz sosom i povrackom >> bilo kakav musli

[:0]

Jeah, bio juche na turniru u kanteru prokletom, prehladio se ko dupe josh vishe, upropastio dan, sad me ledja i noge cepaju od stajanja i izdrkavanja.

Chekao sam 11 sati za 1/4 mech koji sam izduvao.

Prokleti kanter, prokleti kanterashi.

E sad, ako se skontam do 5 sati sa zhivotom, idem da gledam drugaricu kako glupi dobru vilu u prestavi za decu.

Bozhe koja sam papucha :/

Link to comment
Share on other sites

A jabuka i musli za dorucak?

Mandarine za uzinu?

Cisto da znas koji je sledeci nivo :)

чека ме мусли на фрижидеру, али га бојкотујем. поједем по једно пола шаке понекад, на суво, занимљиво ми.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sto poredite tunjevinu i musli, niste mi jasni. super je ta varijanta tunjevina i sos sa dorucak, ali, iskreno, ne znam nikoga ko to doruckuje. sto ne znaci da je lose, samo mi je malo cudno za dorucak.

Tunja u povrcu, prelivena kechapom, i pola kile jogurt + crni hleb, sasvim fin doruchak koji chesto praktikujem :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebao vas musli, tunjevina, fosfor, proteini i masti...jedite svinjetinju i pijte rakije!1...napolju je odvratno hladno, a ja nemam perjanu jaknu i vec dva dana visim po gradu ceo dan, uzas:(...btw, za ove zene sto stalno kukaju za neka rur okupljanja i napijanja...sledeci put nemoj da dolazite u kafanu ako cete da popijete jedno i po pivo(cast izuzecima:))

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...