Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bivse ribe su govna, posebno ako ih sad jebe vas najbolji ortak.

fixed.

elem na posa, jos koji dan u ovoj godini.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Pokenjam se na ovaj dan.

Iscimao sam se do faksa da mi upisu neke vezbe u indeks,ali su gospoda negde izgubila spisak pa sam morao sve ponovo da polazem,s tim sto se ovoga puta javila moja stara boljka da nikad procitam sta mi se trazi u zadatku do kraja,pa sam ovaj put uzeo manje bodova.

Odoh da spavam.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Dragi dnevniče,

Juče sam izasao malo sa devojčiucom u grad na neki humanitarni koncert. Muzika je bila dno dna ali to jelte nije tema. Na pola žurke snimim ja bivšu sto me je šutnula pre oko 2 dine. Pogledam bolje i skapiram da je došla sa drugaricom a ne sa dečkom. [jabba the hut smeh] Hooo Hooo Hoooo[/jabba the hut smeh] pomislih ja u sebi. Kada je bila relativno blizu ćušnem ja nju onako kao slučajno i sretnu nam se pogledi, naravno onda nastupi oduševljenje lažno oduševljnje. Ona meni mene oslovi po imenu ja naravno ne da bi ispalo da sam zabovaio isto. Odmah sam je upoznao sa devojčicom i postavio pitanje: Da li si došla sa dečkom i zašto nisi [:p] Njena faca je tada promenila 3-4 boje. A ja sam bio happy ko da sma dobio milion evra na lotou koji nisam igrao :)

Stator 1 Bivša 0 \o/

Elem kasnije te ve;eri sresao sam i Voodoo-a. Bratori imaš mega predrkanu jašu gde si je kupio ?

Link to comment
Share on other sites

Statore ne samo da nisi zena nego si veci muskarac od svih ovde, narocito onih kojisu ti rekli da si zena, jer smes da priznas sta osecas i mislis, a ne kao ove malene sisice. Sada da li su to neka vrhunska osecanja i misli uopste nije bitno, ti si ono sta jesi i ne treba da se krijes (kao malene sisice).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

uspavao se za skolu :( ( :D )

jebes ti to kad moram na ruru da saznam da pada sneg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Statore ne samo da nisi zena nego si veci muskarac od svih ovde, narocito onih kojisu ti rekli da si zena, jer smes da priznas sta osecas i mislis, a ne kao ove malene sisice. Sada da li su to neka vrhunska osecanja i misli uopste nije bitno, ti si ono sta jesi i ne treba da se krijes (kao malene sisice).

+1

And on the other hand,

u 14h idem do frizerke da vidimo šta ćemo za Novu. :D Napolju je brutalno hladno i ne izlazi mi se. :/

Inače za Novaka ću raditi u nekom selu za lepe pare najverovatnije. :D Ako ne odoh na Marshall Jeffersona i a u kurac sve. :D

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...