Jump to content

Serbia.kode5.com


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo svaka cast na preuzimanju odgovornosti za ovako vazan dogadjaj kod nas. Puna porska za organizatore ovog eventa.

Jedina konstatacija su non-steam kvali . Mislim da bi ipak Shakale trebalo da preuzmete sugestiju vecine boljih ekipa u Srbiji da to ipak bude steam kvali. Danas i deca imaju steam. Jer suludo je upravljati org prema igracima to nigde nema. Org set the rulles, u need to follow them if u want to be a pro gam0r :)

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Prvo svaka cast na preuzimanju odgovornosti za ovako vazan dogadjaj kod nas. Puna porska za organizatore ovog eventa.

Jedina konstatacija su non-steam kvali . Mislim da bi ipak Shakale trebalo da preuzmete sugestiju vecine boljih ekipa u Srbiji da to ipak bude steam kvali. Danas i deca imaju steam. Jer suludo je upravljati org prema igracima to nigde nema. Org set the rulles, u need to follow them if u want to be a pro gam0r :)

Post godine :)

Link to comment
Share on other sites

Na koju kolicinu Bjeli. Ja stvarno ne verujem da neko od igraca koji imaju DO NEKLE ozb ekipu neamju vec steam. Koliko vidim EXDG liga je popunjena i svi imaju steam. Onaj ko nema kupio je preko Ilije a to je neka mala brojka igraca :)

ako ne gresim spominjana je u topicu neka cifra od 40ak ekipa sa steamom, a sve i da dva tima nemaju steam na 10 komada kapiram da bi se cifra mogla spustiti bar za evro :)

Link to comment
Share on other sites

@ sakal - ja nisam pominjao fejkovanje ni u jednom trenutku tako da mene izostavi iz te price jer sam potpuno svestan kako moze i sta moze da se uradi.

Sto se tice moj "sranja" kako si to nazvao potpuno sam u pravu, jer na primer da za WCG ili ESWC kazes da MORAJU ljudi da imaju steam account 2 meseca ranije SVI ali SVI imaju vremena i finansijske mogucnosti da nabave isti. Samim tim sto imaju steam dizes scenu a ne ovako napravis turnir za "NACIONALNE" (regionalni znaci za region aka. vise zemalja iz okoline) kvalifijacije jednog velikog takmicenja i kaze "moze da igra ko hoce nista nece biti kontrolisano. Samim tim sto se igra ONLINE bez STEAM-a dovodis u pitanje kvalitet i ozbiljnost samog takmicenja. Sramota je sto je KODE5 uopste i dozvolio da bude no steam.

Sto se tice da KGB nema ni dinara od ovoga... pricaj nekom drugom ko nije organizovao takmicenja za KGB i na kraju ispalo kako je ispalo. Ali mogu da garantujem da sve sto je KGB ulozio u ovo da ce izvuci barem duplo iz ovoga. :)

pa naravno da kgb ima koristi od ovoga...mislis da bi neko pravio za dzabe? manite se tih prica to samo deca mogu da poveruju

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...