Jump to content

Serbia.kode5.com


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druze .. mi nemamo nikakve veze sa BGC-om, to sto imas sa njima ti razresi ..:)

Legendo citaj kako je napisano, VIDIM DA JE I KOBRICA U ORGANIZACIJI, "KOBRICA U ORGANIZACIJI", DUGUJE MI DECKO 1000 mrtvih dinara, "POMINJEM SA BGC-A", AKO NIJE PROBLEM DA KOBRICA DA TIH SMRDLJIVIH 1000 DINARA, A DA MI UPLATIMO mrtvi ostatak para, AKO I OVO NIJE SHVACENO, onda daj lepo da ti nacrtam kvadrat.... cek: Hteo sam da ti nacrtam, al se izbagovalo nesto!!!

NEBITNO SKROZ... Ako moze to da se izvede, javite mi ovde na ruru!!!

E evo, odbagovalo se, ju!!! VIdi KVADRAT...

depozityz3.jpg

w452.png

HVALA!!!

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

@genome

vec sam na topicu koji je otvorio lesko rekao ..... i ne ponavljam se moj broj je 062 28 44 30 vama i ctb-u nisu vracne pare a za to nisam kriv ja jer sam bio zaduzen da vratim smk-u sto sam i uradio to je moj broj i slobodno bilo sta da treba pozovi u vezi novca ja cu ti vratiti 1000 din posto se ostali iz organizacije prave blesavi ali na ruke jer ne mogu da se cimam po bankama kad se vidimo dacu ti 1000 din i tebi i ostlaima !!! pozdraw

Samo gledaj malo.

Link to comment
Share on other sites

Pazi genomce, ne duguje tebi kobrica 1000rsd, nego ovi ostali iz BGC-a, a on se ponudio da ti vrati jer oni izgleda nece. A to sto je on bio u organizaciji BGC-a, mislim da ne zanima ove ljude sto organizuju kode5, tako da ne davi topic nego cimaj Bugarendu za novac.

@topic, GL, svaka cast.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja to, brate, mrzi mene da se cimam u krusevac zbog 1000 dinara, vish da coeka mrzi da ode do banke... Jebem ti 1000 dinara, al kad vec hocu da se prijavim na takmicenje, a neko mi dodje neku lovu, onda sto da budem lud pa da ne iskoristim to, vidis koliko je proslo a nisam cimao nikog za te pare, necu da se ciganisem, kobricu i vlajketa jedine znam, zato sam pitao dal moze kobrica to da mi iscima, a na kode5 topiku sam procitao da ce i kobrica biti u organizaciji, i onda sam postavio pitanje... Al kapiram da niko ne moze da poveze sta ja pricam, necu vise nikog cimati za to i ende... Uplaticemo 2 soma za kode5 i to je to... CHILL OUT PPL!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

http://img384.imageshack.us/my.php?image=dasdasdaspq7.jpg svaka mu cast ~

svaka cast liku ako je ostao normalan posleo ovoga, ja bi bio ili na lecenju ili na putu u barselonu sa nekim c4 explozivom xD

pa ko god da je igrao debilcina je nikad veca retard , zadnja tekma smu se igrala barca mogao je da brani sa x2 kvota je 3,75 bila morao sam da proverim koliko sam se iznervirao...retard da je pozajmio 50 ljada da je stavio na x2 nego nista nije uradio...

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...