Jump to content

Serbia.kode5.com


SaKaL_HuNtEr

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovim putem zelim da se zahvalitm tebi Rade , Truji , iggi-u i ostalima sto ste uspeli ovo da uradite to je svakako veliki korak napred za sve gamere u Srbiji , ali treba pogledati koliko ljudi ima steam u Srbiji.

npr evo ova liga sad exdg sto se igra od 64 izabrane ekipe za ligu 37 je iz Srbije. Da napomenem da je lige steam a da je bilo prijavljeno oko 100 timova. Znaci da je josh nekih 30ak ispalo iz konkurencije u samom startu od kojih je po nekom procentu bar 15ak srpskih.

Takodje zaista se pitam (bio online qualy steam ili non-steam) da li ce uopste biti 64 ekipe iz Srbije prijavljene za KODE5 online qualy posto je nekim ljudima puno da daju 1800 dinara za igranje jednog mecha preko neta.

A sto se tiche fejkovanja naravno da je mnogo manje fejkovanja na steam-u posto su ljudi skepticni da kojim slucajem ne ostanu bez svog steam accounta jer ga daju nekoj osobi koju ne poznaju. dok putem non steama ce biti fejkovanja na sve strane.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

a cheatovanje ? ne kazhem da na steamu ne postoji cheatovanje ali bez steama svako mozhe da skine cheat za bukvalno 3 sekunde i izbaci mnogo bolje timove iz takmichenja (pa chak i one najbolje). onda se postavlja pitanje pov demoa, ako se igra iz neke igraone da li mozhe da se uploaduje, koliko sporo ide upload, koliko ce baktanje oko toga usporiti ceo kvali... i opet pitanje koliko ste vi admini uopshte sposobni i imate sve shto je potrebno da utvrdite sa 100% sigurnoshcu da li je sve chisto...

i na kraju koliki je to jebeni nonsens da mi prichamo o non steam online takmichenjima na kraju 2008 godine... samo u srbiji

Link to comment
Share on other sites

Posto treba da se plati ufur kako bi bilo i kesh nagrada mislim da je previse plus jos da ekipe koje nemaju steam moraju i to da kupe.

Kazete da da je bezveze da neke ekipe treba da plate 1800 din da odigraju samo jedan mech?

Ekipe imaju 5 igraca znaci to je 360 din po osobi a igraju na kvalifikacijama za turnir koji je na medjunarodnom nivou.

Plus ja radim na sledecem:

Posle online dela ispasce 48 ekipa, 30 ekipa koje budu imale najvise dobijenih rundi dobice svoj CW server bez amx-a, dakle samo rcon 12 slotova na mesec dana.

Sto se tice steam trudim se da dogovorim 150 steamova za 30 ekipa koje bi se delio free ili pak prodavao upola cene, zavisi od dogovora.

Bice vise infoa kad se vratim sa puta

Nemoj da mi ljutite sakala :D

Link to comment
Share on other sites

-Sakale, sto se tice informacije koliko ekipa ima steam, lepo ti govori prijava ekipa na EXDG

-Drugo, hamla te krsti, a ti prdis... Hvalis se kako se po evropi culo da kode5 organizuje qual u srbiji i vi gasite steam varijantu i uvodite non-steam takmicenje...

-Trece, pricate kako je 1800rsd, kad se podeli na 5 ljudi ispada 360rsd, to je pola para za steam... tako da ni ovo nema veze sa vezom...

-Cetvrto, svaka vam cast sto ste prihvatili to na sebe, svi mi znamo da to nije nimalo naivno, al bar ga onda odradite kako treba...

Meni se sve ovo oko ukidanja steama cini tako, da se vodece ekipe u srbiji cimaju zbog mogucih prijava stranih ekipa, ggde mi realno nema sta da trazimo, pa mozda ostanu kratki da vide Crveni Trg, Kremlj... Bice da je ovo zadnje u pitanju... Uozbiljite se malo, pustite nas da ovde lupetamo sve i svasta, vratite takmicenje na steam varijantu, uostalom, nek kupe jebeni steam, hoce da igraju kode5 a ne mogu da izdvoje pare za steam, spamuju topike na 4umima, guse nas svojim skilovima, a ovamo ne mogu da izdvoje pisljivih 700dinara, a svi se hvale kakve machine imaju, kakvu opremu furaju...

SAVET: manje zderite po skolama klinci, cuvajte dzeparac, kupite steam i prijavite se na qual... Ja bi to tako odradio!!!

Gl & Hf, manite se zajebancije, vratite steam varijantu!!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Posto treba da se plati ufur kako bi bilo i kesh nagrada mislim da je previse plus jos da ekipe koje nemaju steam moraju i to da kupe.

Kazete da da je bezveze da neke ekipe treba da plate 1800 din da odigraju samo jedan mech?

Ekipe imaju 5 igraca znaci to je 360 din po osobi a igraju na kvalifikacijama za turnir koji je na medjunarodnom nivou.

Plus ja radim na sledecem:

Posle online dela ispasce 48 ekipa, 30 ekipa koje budu imale najvise dobijenih rundi dobice svoj CW server bez amx-a, dakle samo rcon 12 slotova na mesec dana.

Sto se tice steam trudim se da dogovorim 150 steamova za 30 ekipa koje bi se delio free ili pak prodavao upola cene, zavisi od dogovora.

Bice vise infoa kad se vratim sa puta

Nemoj da mi ljutite sakala :D

Ja bih zeleo da se organizatori izjasne da li ce ekipe iz Madjarske , Bugarske , Bosne , Makedonije itd... moci da ucestvuju na KODE5 ?

Dobro je da ste se setili da objavite da cete deliti i neke novcane nagrade za prvu drugu treceplasiranu ekipu. Naravno da sam ocekivao neke robne nagrade u vidu neki qpad al sa ovim novcanim dizete tur na josh jedan vishi nivo. Lepo od tebe iggi koji mislish na te ekipe koje nemaju steam al ti meni reci da li je problem da do 22 februara znaci za 2 meseca (a idu nova godina bozic i ostali prazinici) covek skupi 1000 dinara da kupi sebi steam i izvrsi uplatu za turnir ? ako neko hoce da igra kode5 igrace ga bio on steam ili non-steam.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

@ sakal - ja nisam pominjao fejkovanje ni u jednom trenutku tako da mene izostavi iz te price jer sam potpuno svestan kako moze i sta moze da se uradi.

Sto se tice moj "sranja" kako si to nazvao potpuno sam u pravu, jer na primer da za WCG ili ESWC kazes da MORAJU ljudi da imaju steam account 2 meseca ranije SVI ali SVI imaju vremena i finansijske mogucnosti da nabave isti. Samim tim sto imaju steam dizes scenu a ne ovako napravis turnir za "NACIONALNE" (regionalni znaci za region aka. vise zemalja iz okoline) kvalifijacije jednog velikog takmicenja i kaze "moze da igra ko hoce nista nece biti kontrolisano. Samim tim sto se igra ONLINE bez STEAM-a dovodis u pitanje kvalitet i ozbiljnost samog takmicenja. Sramota je sto je KODE5 uopste i dozvolio da bude no steam.

Sto se tice da KGB nema ni dinara od ovoga... pricaj nekom drugom ko nije organizovao takmicenja za KGB i na kraju ispalo kako je ispalo. Ali mogu da garantujem da sve sto je KGB ulozio u ovo da ce izvuci barem duplo iz ovoga. :)

Edited by GM.Hamla
Link to comment
Share on other sites

svaka cast na organizaciji i ulozenom trudu !

Sve top ekipe u Srbiji imaju steam, sve ekipe koje pokusavaju da ih stignu imaju steam i cak i klinci imaju steam. U Srbiji sigurno ima ekipa za steam kode5 qually. A ako i nemaju par igraca kupice... Ionako ce svi uneti Steam ID's na kode5 sajtu.

Non steam online qually deluje malo neozbiljno...

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Respect, i da se dostojanstveno odigra, preko steama da budem precizniji. Volite igru ? Igrate ozbiljnije ? Kupite steam barem iz poštovanja.To vam je jedan izlazak petkom, 3 užine, paket vu, flaša pića, odlučite šta ćete da žtrvujete samo jedanput zarad dužeg vremena.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

imam pitanje :

...Serbia and Montenegro drzavljanin na registraciji, samim tim jel se i crnogorske ekipe rachunaju kao domace? [:D]

svaka chast i puno srece u nastavku, ne sumnjam da ce sve proci u savrshenom redu!

ne bitno je da li ce se igrati na steamu ili na non-u jer je na domacem terenu event.

ps: ocete da vas usvoje mozda?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...