Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Smaras, opako.

Brat je uzimao karte u CT-u gde radi, i bile su samo za tribine. I ja se slazem da je velika greska sto nisam bio dole, i ako opet budu dolazili, bez razmisljanja idem u fan pit.

Koliko je bilo ljudi, ako mozesh da procenish?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, na Metallici sam bio odma iza fan pita, 1. red, na maidenima direktno prekoputa bine na tribini...

Metallicu sam tada vise gotivio, ali sam se stvarno smorio kasnije kad sam skontao da smo pola koncerta skakali, drali se i euforicno gubili uz stare hitove, i da ih nisam ni slusao kako valja :)

Na Maidenima sam uzivao, i nije bila bas tolika bleja na tribinama, ortaci samo sto nisu pali dole od skakanja na ogradu :)

Idealno bi bilo kad bi mogao teleport malo do fan pita za vreme Troopera i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

bolje se chuju na mp3 plejeru.

odlazak na koncert je po meni zbog osecaja energije mase koja je ponesena dobrom muzikom. blejanje na tribini mi je ekvivalent slushanju psihodelije uz jutarnju kafu. sa druge strane, ima bragging rights da je bio na koncertu [:D]

Sta ti imas protiv slushanja psidze uz jutarnju kafu?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mozda u tome da zaista CUJES maidene ? Na stranu sto mozes i da ih vidis, kao i gomilu debila dole sto se gaze i sutiraju na parteru, a posle skontaju da ustvari nisu ni bili na koncertu lol (meni se desilo na Metallici) :(

Mnogo godina imas a nista nisi naucio.AKO HOCES DA SLUSAS ODES U OPERU PA SEDNES I SLUSAS,a ako oces da uzivas u publici je prava stvar

Smaras, opako.

Brat je uzimao karte u CT-u gde radi, i bile su samo za tribine. I ja se slazem da je velika greska sto nisam bio dole, i ako opet budu dolazili, bez razmisljanja idem u fan pit.

U cemu je fora biti saban i otici na mejdene?Ah da zaboravio sam

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

stvarno, ko sto neko rece, mnogo se bolje cuju na mp3 plejeru, onda ajde da sedimo kuci. e zato kod nas ima odlicnih nepoznatih bendova, ali nema ko da ih slusa jer mogu da skinu mp3 sa lupam, majspejsa i ih siti izanaliziraju gajbi. i onda sto nam je scena u kurcu, niko nece da cita stripove napolju, niko nece na svirku jer ce ga neko gurnuti ili ne znam, biti znojav lik pored njega...ajmo na fejsbuk da blejimo...

U cemu je fora biti saban i otici na mejdene?Ah da zaboravio sam

mozda covek gotivi mejdene, to ti nije palo na pamet? kako sam ja isao na muse, nika kejva, type o negative, pa i na tvoj bend i asmyvictimsfall? a sviram neki nyhc uz gej balade povremeno, mislim, sta mu ja dodjem, nenormalan?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E pa sad, vidi, ja sad volim opet maidene, ali brate, boli me kicma i umoran sam da idem na koncert :(

Zato mp3 i rokaj.

Imajte razumevanja za nas stariju radnu populaciju

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

E pa sad, vidi, ja sad volim opet maidene, ali brate, boli me kicma i umoran sam da idem na koncert :(

Zato mp3 i rokaj.

Imajte razumevanja za nas stariju radnu populaciju

svestan si valjda da se to tvoje sustinski razlikuje od ovoga o cemu mi pricamo? :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

U cemu je fora biti saban i otici na mejdene?Ah da zaboravio sam

Fora je u tome sto sam ja slusao metal vrlo dugo (naravno niko nije mogao da provali [a nisam se ni trudio da bilo kome stavim do znanja, jer mi je bilo bitno da uzivam u muzici] jer nikad se nisam sabanisao [retardirao, i sl] tako sto cu se oblaciti u crno i piti pivo na trgu na -20 [kao sto vec rekoh, slusao sam za sebe, ne druge]) E sad, prva metal grupa koju sam slusao, grupa koju sam uvek slusao (i dan danas) i najvise od svih metal grupa gotivio bili su Mejdeni. Znao sam na pamet tekstove zilione njihovih pesama i eto, hteo sam da ih vidim i uzivo!

Link to comment
Share on other sites

alo, nemaju metalci tapiju na pijenje piva na -20! a pod dva, pijenje piva na -20 ima svoju konotaciju koju ti ne kontas, a koja nema veze sa sabanisanjem, dizanjem zastava ili tako necim...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

alo, nemaju metalci tapiju na pijenje piva na -20! a pod dva, pijenje piva na -20 ima svoju konotaciju koju ti ne kontas, a koja nema veze sa sabanisanjem, dizanjem zastava ili tako necim...

Na zalost, znam gomilu "metalaca" (drugara) koji to rade ne bi li mogli da pricaju da su metalci..

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

svestan si valjda da se to tvoje sustinski razlikuje od ovoga o cemu mi pricamo? :)

Znam, nego moram da kukam malo, ubi me ovo vreme. Bar da imam sa kim na grudvanje pa posle na rakiju i kiseli kupus :(

Daki, evo izvinjavam ti se ovim javnim putem, sto sam sumnjao da ti volis maidene!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

alo, nemaju metalci tapiju na pijenje piva na -20! a pod dva, pijenje piva na -20 ima svoju konotaciju koju ti ne kontas, a koja nema veze sa sabanisanjem, dizanjem zastava ili tako necim...

Mozda to vazi za tvoju generaciju...ovo sto ja vidjam po Smederevu, su uglavnom istripovani momci, ruzne cure koje sada imaju sa kim da pricaju, i upravo ono, "ajde da se obucemo u crno i kupimo jednu bombu bicemo pravi metalci" ( to uglavnom vazi za ove mladje generacije, i ne, ne volim ih, uopste)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pa nema li toga svuda, u svakom aspektu zivota i komuniciranja?

sto se tice mladjih generacija, svako je pozer kad je klinac, tu nema nikakve price, cak i ako je 'anti-pozer' on je pozer u tom smislu:) posle ce ti klinci da se izdele na one koji gotive tu atmosferu i cirkaju to pivo, na one koji bi zeleli ali nemaju vremena i na one koje to vise nece da zanima. a ostace mali broj onih sto ce to da rade iz pozerisanja. ali je po meni sasvim normalno da neki klinac pubertetlija siri perje na milion nacina, pa i na taj izmedju ostalog.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Brate sta pricate vi? Ko jos ide u park da bi bio tru? Ja kad sam bio klinac isao sam u park

1: jeftinije je nego u kaficu/kafani

2: bolja je atmosfera nego u kaficu/kafani jerbo nema shabana/seljaka koji ce da nas smaraju kako izgledamo

3: kad je toplo volim otvoren prostor i prirodu, a kad je hladno jbg kad sam bio mladji bolje sam podnosio hladnocu

kakvo crno idenje u park jer je to tru? ili statusni simbol ili tako neka glupost pobogu ...

Eo i da ne bude da samo serem evo neke fotke

...

ja2.jpg

voznja po snegu juce

apriliasneg.jpg

pokidao sam unutrasnju gumu na toj istoj voznji

http://default.rs/~mohican/vid/12022009051.mp4

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

snobizam works in mysterious ways. ne znam sta ti tu nije jasno, ti si imao te iskrene razloge, a neko drugi je imao snob-razloge, tj teo je da bude tr00. da, ima i toga, veruj mi. ko sto ce neko da pije kristal, a ne odgovara mu ukus, a ni atmosfera, samo zato sto oce da bude vidjen na taj nacin ili cak i da ne bude vidjen vec sebi neki kompleks da odradi, tako imas ljude koji ce obrnuto da rade. da piju pivo na minus dvaes, nit vole zimu nit vole pivo, nit im je preterano zanimljivo, ali eto, oni su rokeri i buntovnici.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...