Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobar za sta tacno matori? ;D

vudu u kurtonci, pakao, da mi je neko pricao...:))

imam neke gotiva slike, okacicu kasnije hh

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vudu brate, ti si covek iz paviljona, i on je u tebi, to moras da prihvatis. samo casual!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@voodoo, pa nije sezona, logicno da jos uvek nema neki izbor majica.....

oslobodi se eros ramacoti pantalona :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kakav bre shaban ? majca i farke ? nije ni kurtonka .. ne razumem ili se to pomerilo merilo na shabanometru

pa kao prvo oblachiti se kao metalac jeste kul ako si u tom fazonu, i naravno da treba da te boli kurac dokle god je tebi to okej. kao drugo ako je vetj promenio fazon onda to ne mora da bude zato shto mu je neko rekao nego chovek normalno evoluira. meni lichno nikad nije bilo jasno to neko potrebe za kalupljenjem, shto se tiche oblachenja, posle 20-22 dine al to sam ja. naravno imash i proper dress code za odredjene prilike i namere .. treba i to uzeti u obzir.

jedino shto mi nije jasno zashto se cimao da nadje ovu majcu, koju mozhesh da nadjesh na svakom tjoshku.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio sam u Nemachkoj pre oko 6-7 god. i svideo mi se njihov fazon da svako pichi svoj lichni fazon oblachenja....dok je kod nas tada podela na dizele, repere, metalce, trensere, bila josh veca nego sada

svako treba da nosi ono shto je njemu do jaja, i kraj priche

e sad, druga je stvar shto Vudi mozda ne fura ono shto se njemu bash 100%svidja, nego ono nashta misli da laskhe moze da prca ;))

a ima potencijala da bude uber kul sa nekim casual smart guy izgledom, a i da prca klinke na taj izgled naravno :D

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...