Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bi voleo da sam sed ko Ivan.To mi nekako do jaja :)Bez zajebancije :)

ma kurac, ja sam isto počeo fino da sedim, i smara me opasno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj fazon, kazu da jedno iskljucuje drugo. i ja sam poceo da sedim do jaja, nije nimalo seksi, sede su nekako fush, tanke i izlomljene.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pričamo o izgledu i kozmetičkim detaljima poslednje dve strane ko neke žene

al ja još nisam načisto sa svojom polusedom kosom. nekad mi je kul, a nekad samom sebi izgledam ko otpadak iz poplave. mislim da ću da navatam neki od onih kolor šampona il kako se zove, video sam reklame na nemačkoj televiziji, pa da vidim razliku...

Link to comment
Share on other sites

pričamo o izgledu i kozmetičkim detaljima poslednje dve strane ko neke žene

al ja još nisam načisto sa svojom polusedom kosom. nekad mi je kul, a nekad samom sebi izgledam ko otpadak iz poplave. mislim da ću da navatam neki od onih kolor šampona il kako se zove, video sam reklame na nemačkoj televiziji, pa da vidim razliku...

Ne budali covece

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

brate nisam ga video da se toliko smeje jos od poslednjeg puta kad sam ga video da se smeje, ali ga pre tog puta nisam video da se smeje neko vreme!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...